Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esely hogy terhes?

Mennyi az esely hogy terhes?

Figyelt kérdés
8napja lefekudtunk a baratnommel 2szer is.O a termekeny idoszakba volt .2nappal az ovulacio elott.Nem vedekeztunk.Az ket sex kozott 3ora telt el.Az elso elott , kevesebb mint 24oraval , kivertem magamnak.Mindket alkalommal kivettem idoben.Nagyon felunk. Jelentkezett par tunet de nem meghatarozo : nem volt rosszullet se hanyas,a feje se fajt , nem volt jel arra hogy a petesejt beagyazodott volna , tud aludni de megebred neha , fqj nehaba hasa de gyomortajekan.Fajnak a mellei de inkabb honalj iranyba . Meg van 8nap a ciklusaig de leht h ksik mert sokat idegeskedik ezen.Kerem aki volt mar igy , vagy ert hozza , segitsen. A lany 16 eves es koran érő.
2015. okt. 19. 11:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Könyörgöm, soha ne szaporodjatok.
2015. okt. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Először is VÉDEKEZZETEk ha nem akartok gyereket!!! 8 nap után tüneteket még ne várjatok. 2x lettem terhes megszakításos módszerrel, de nem volt probléma hogy jött a baba. A megszakításos módszer termékeny időszakban eléggé esélyes babára. Csináljatok tesztet ha nem jön meg neki.
2015. okt. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.Nem sokat segitett... :/
2015. okt. 19. 11:57
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A második leírt mindent, milyen segítség kellene még? Vagy terhes lesz, vagy nem, nincsenek százalékos esélyek. Miért utólag aggódtok? Vagy védekezni kellett volna, vagy elmenni 72 órás tabiért, mostmár csak várni lehet, hogy mi lesz.
2015. okt. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem sokat segített?! Ne haragudj, áruld már el mi segítene? Tényleg érdekel..
2015. okt. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én voltam így, megszakításossal voltunk együtt 16 éves koromban a barátommal. 2 hónap alatt terhes lettem, pedig ő szerinte vigyázott. Ha nem akarsz gyereket, akkor nem ezzel a módszerrel kellene védekezni. 8 nappal szex után még nem lehetnek terhességre utaló tünetek. Nekem annyi volt, h nem jött meg. 5 hetesen kezdődött csak el a hányinger reggelente. Illetve a mindjárt megjön érzése, más tünetek nem jelentkeztek a vérzés kimaradásán kívül. Kérlek szépen, ne játszatok ezzel!!!
2015. okt. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Az aktus utan 14nappal lehet tesztelni pozit.

Egyebkent, az egy dolog, h nem mesz el benne, az elovaladek is tartalmazhat spermiumot, ( es azt a ferfi nem is erzi, mikor kijon.) Esely mindig van a terhessegre, meg vedekezes mellett is azert elofordul, h valaki teherbe esik, ha megjon, akkor ok, ha nem csinaljatok tesztet,es maskor ne legyetek ilyen felelotlenek, hanem vedekezzetek, ha mas nem, legalabb gumit hasznalnatok.. inkabb nem vedekeztek es aggodtok utanna,mint h vedekezzetek. (Ezt nem rosszbol irom.)

2015. okt. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok az elobbiert.Koszonom szepen a tanacsokat.Ezentul biztos vedekezunk.Abban bizunk h nem lesz terhes.Nagyon szeretem es nem tudnam megbocsjtani magamnak ha ezzel tonkreteszem az eletet :( .
2015. okt. 19. 13:17
 9/14 A kérdező kommentje:
Esetleg tudnatok tanacsot adni arra , hogy hogy mondjuk meg a szulloknek? Mert nem lenne lelkunk megolni a gyereket...es isnerjuk az abortusz kockazatait is...
2015. okt. 19. 13:25
 10/14 anonim ***** válasza:
57%
Mit akartok megmondani? Az se biztos, hogy terhes. Aktus után 14 nappal teszteljen, ha nem jön meg neki, aztán.akkor kiderül.
2015. okt. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!