Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez mi lehet?

Szerintetek ez mi lehet?

Figyelt kérdés
Menstruáció előtt 3 nappal vagyok, szeretnénk babát, fájnak, duzzadtak a melleim, a bimbóim, kék erek kiéleződtek, viszont ma 1 csepp világos barna folyásom volt. Lehet ez beágyazódásos téma? Vagy szerintetek ez már arra utal, hogy válik le a méhlepény, és megint meg fog jönni..

2015. okt. 19. 13:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Válik le a méhlepény?
2015. okt. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
bocsi a méhnyálkahártya felső rétege.
2015. okt. 19. 13:31
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
A beágyazódásos vérzés ritka. A barnázás utalhat progeszteron elégtelenségre is, de csak tippelgetni lehet.
2015. okt. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%

:D

(bocsi, de ez nagyon vicces)


Amúgy ez jelentheti mindkettőt... nem lehet ebből kitalálni. Én is produkáltam aztán mindent mensi előtt, mégsem lett baba...

2015. okt. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt még most nem tudhatod. Akármelyik is lehet. Százan tudnának erre is arra is példák lenni. Kitartás, minden jót!
2015. okt. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves nem tudom hanyaik kommentelő, örülök, hogy megnevettettelek,és hogy nagyon viccesnek találtál. Szerintem nem az. De majd hátha az élet más területén te rajtad is röhögnek majd egy kellemeset, ami neked kellemetlen lehet..
2015. okt. 19. 13:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Ritka a beágyazódásos vérzés, ahogy már előttem is írták. Ez inkább jó eséllyel azt jelenti, hogy meg fog jönni, mert válik le a méhnyálkahártya. Ha több ciklusodnál is elfordult már, akkor érdemes progeszteronszintet és pajzsmirigyet nézetni.
2015. okt. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem tudom miért kellett lepontozni meg így reagálni rám, igen is vicces, hogy azt írtad, hogy leválik a méhlepény. Utána viszont azt hiszem, teljesen normálisan válaszoltam...

Nem tudom miért kell ezen az oldalon mindenkinek ennyire negatívnak lennie :(

Én csak egy jót nevettem, mert vicceset írtál véletlenül...

Viszont segíteni is próbáltam.

Ahh, mindegy...

2015. okt. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!