Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen gyorsan összejöhetett a...

Ilyen gyorsan összejöhetett a baba?

Figyelt kérdés
Szeptember végén hagytam abba a gyógyszert, 09.27-én jött meg, kb félidőben voltunk együtt a párommal ..... most a hét vége felé kellene megjönnie, de fáj a derekam, fájdogál a hasam, a melleim borzasztóan feszülnek ..... ez lehet jel vagy csak a menzi? gyógyszer abbahagyása után ilen gyorsan esélyes lehet?
2015. okt. 20. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze, lehetséges! Van aki a gyógyszer abbahagyása után átmenetileg termékenyebb, mint egyébként. :) Jeleket ne keress, amíg nem késik, mert a pms tünetek is ugyan azok.
2015. okt. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt. Gyógyszer abbahagyása utáni első ciklusban a tünetek alapján biztos voltam benne hogy sikerült. Aztán megjött.
2015. okt. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
siman lehet, hogy terhes vagy de az is pont annyira lehetséges, hogy a gyógyszer elhagyása miatt vannak a tüneteid. Közel 10 évig szedtem a gyógyszert, most 10 hónapja nem és azóta minden ciklusom halál. A mensi alatt szétszakad a derekam, az ovu alatt-előtt migrénem meg hasszurkám van. Utána van kb. 10 nyugodt napom, majd idegebeteg leszek, migrénes, hányingeres, hasmenéses es megjön. Ráadásul ömlik belőlem 3 napig. Orvos látott, hormonok rendben, szóval ilyen is lehet. Mi a babával csak par hónapja próbálkozunk, remélem hamarosan sikerrel és utána megszűnik ez a hormonterror nálam. Mindezek ellenére, én szurkolok neked, hátha késik majd és bejön ez az első hónapos dolog.
2015. okt. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!