Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek mikor kezdett el erősödn...

Kinek mikor kezdett el erősödni a tesztje?

Figyelt kérdés
2 napja késik, 4-5 napja ugyanolyan halvány az összes teszt, de pozitív. vagy lehet, még kevés a hcg a szervezetemben? Bár ennyi idő alatt erősödnie kellene. Nem akarom álltatni sem magam.Attól félek, nehogy megint csak biokémiai terhességem legyen, mint ahogy az történt az előző ciklusban is.

2015. okt. 21. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Hú, hát nem tudom, én minden terhességemnél csak egyszer teszteltem, ott volt a két csík, és nekem ennyi elég volt.

Talán ne éld bele magad, de azért szurkolok hogy sikerüljön!

2015. okt. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezek az én tesztjeim:

[link]


A dpo-ból vonj le 1-2 napot, mert kicsit később volt ovum, mint eredetileg számoltam. Erősödni tulajdonképpen így a 16-17. dpo körül kezdett (képen 18. van írva). Ezek x-epil tesztek. a Facelle a 13-14. dpo-n duplaolyan erős volt későbbi pisiből, mint az itteni (15.dpo-nak írt) x-epil, ami szintén 13-14.dpo-s.

2015. okt. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi is a kerdesed? Kepek alapjan egyertelmu :) Gratulalok
2015. okt. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azok nem a kérdező tesztjei...
2015. okt. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem kedves utolsó nem ez volt a kérdés....van akinek volt már terhessége és elvetélt vagy bizonytalan....nem mindenkinek hipp hopp és fekete fehér...ezzel nem segítettél....kedves kérdező egy Bhcg vérvizsgálat már jobb és biztosabb eredményt adna de sztem annyit már a doki is tudna mondani hogy van e terhesség ...hiszen mire eljutsz a dokihoz mondjuk jövő héten már 5 hetes lennél....
2015. okt. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
jaj nem az utolsó első válaszadó bocsi
2015. okt. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


nekem 5 napja váltakozva vagy halvány vagy pedig semmi nem látszódik, pedig 3 napja fáj a hasam, és azt remélem most lesz ovuláció:( Amúgy annyi forumot olvastam, hogy nem tudom minek lehet már hinni, vannak nők akik a menstruációjuk után rögtön ovulálnka, valaki pedig mensi előtt pár nappal, uh fel a fejjel, nem garancia ez a középidős tesztelés...meg attól is függ, hogy eszünk e előtte

2015. okt. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!