Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Orrdugulás+orrvérzés lehet a...

Orrdugulás+orrvérzés lehet a terhesség tünete?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel kezdődött. Most kell megjönnie ma vagy holnap. Van egyéb tünetem is. Nem hiszem hogy megfáztam, és nekem még sosem vérzett a náthától az orrom. Nem is vérzés, inkább vércseppek vannak a zsepin. Napi 5ször. A hőmérsékletem reggel 37,2, este felmegy 37,6-ra.
2007. nov. 7. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Én még nem hallottam összefüggést a terhesség és az orrvéréz között, de ki tudja...
2007. nov. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%
ketlem hogy koze lenne a terhesseghez.sot biztos hogy nem.
2007. nov. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
23%

"Az orrvérzés általános betegség tüneteként is jelentkezhet, pl. influenza, megfázás következtében a gyakori orrfújás miatt, de magas vérnyomásban vagy érelmeszesedésben szenvedõk között is elõfordul. Elõidézhetik még: idült májbetegség, terhesség, Cés Kvitamin hiánya, vérképzõszervi betegségek is."


"www.vital.hu"

2007. nov. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%

Ha az orrvérzés terhességi tünet,akkor valószinűleg nincs rendben a vérnyomásod,de a kettő közvetlenül biztos hogy nem függ össze!

Kérdezd a dokit szerintem ő is ezt fogja mondani!!

2007. nov. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

korai terhessegnelnel nem hinnem h elofordul, ezert nem neveznem tunetnek hanem mellekhatasnak. en a 20.hetemben vagyok, nincs orrdugulasom, de a nap barmely szakaban hirtelen elkezdhet folyni a ver az orrombol.konnyen elall, gond nincs vele.

40%kal tobb vered van mikor terhes vagy, es az orrban a vekony erek barmikor elpattanhatnak.

remelem tudtam segiteni.

2008. dec. 4. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!