Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Így már nagyon valószínű hogy...

Így már nagyon valószínű hogy nem sikerült igaz? Kép.

Figyelt kérdés

[link]


Sziasztok! Tegnap is írtam ki egy kérdést és tettem fel képet a tesztemről. Az első kép a tegnapi tesztem. Először hibásnak hittem, utána elhittem hogy pozitív. Biszont ma negativat teszteltem reggel. Szerintetek így már esélytelen,hogy babás legyek? Még nem jelentkezett a menzeszem...de elég érzékeny vagyok és szúr a jobb oldalam is picit. Olyan elkeserítő rossz tesztet kifogni.


2015. okt. 24. 08:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Az utobbi teszt tenyleg negativ, nem nagyon lehet belemagyarazni semmit. Sajnalom. :(

Mikorra varod a mensit?

Mar kesik?

Maskor is szokott kesni?

Ha mar kesik, akkor en a helyedben me egy masik fajta tesztet kiprobalnek, de ha az is negativ, akkor sajnos nem biznek a bababan.

Tudom, itt sokan szidjak, de en a 3. babat varom es a clearblue tesztek nekem mindig jol mukodtek, a nem vart mensi elott 4 nappal, delutani vizelettel pozitivat teszteltem vele legutobb.

Hasonlo kinezetu papir sikos tesztet vettem utana ellenorzesre es az elmaradt mensi utan 3 nappal reggeli vizeletbol olyan gyenge pozitivat kaptam, hogy alig lattam. Megijedtem, hogy gyengul a hcg. Pedig nem, csak a teszt olyan volt.

2015. okt. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen az utolso negativ. :( Mára nem várom..
2015. okt. 24. 08:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem vagy terhes.
2015. okt. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!