Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy baba? 5 napja...

Lehet, hogy baba? 5 napja késik. Abban gondolkodtam, hogy azért, mert ciklus közepén volt 3-4 nap barnázásom, ami egyébként nem szokott. Megszakítással védekezünk a párommal. Mindig 30 naposak a ciklusaim.24/L

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 14:32
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem, hogy 3 napja este úgy éreztem meg fog jönni, ugyanaz az érzés volt, mint máskor mensi előtti este. De aztán semmi.
2010. márc. 17. 14:33
 2/16 anonim ***** válasza:
Venned kell egy tesztet!
2010. márc. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szia! Hát megszakítás mellett nem hiszem, hacsak nem csúszott hiba a számításba, tehát későn vette ki, vagy pedig ha előtte már voltatok együtt, vagy önkielégítést végzett és maradt sperma az ivarutakban, na ezekben az esetekben lehetséges :) Miért nem csinálsz tesztet? :) 5 napos késésnél már ki szokta mutatni :) 10-eset ajánlok azért és reggeli első vizeletet, de ha nem félsz a csalódástól, akkor most is ellőhetsz egyet :) Örülnétek a babának?
2010. márc. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Már 4,5 éve így védekezünk és eddig nem volt semmi "gond". Persze, hogy örülnénk, hát ki nem örülne :)) Jövőre tervezzük az esküvőt is:) Hát csak az utolsó lehetőség jöhet szóba, hogy későn vette ki gondolom, mert a többi nem valószínű. Veszek tesztet, csak eddig azért vártam, mert be tudtam annak, hogy biztos valami kavarodás van a ciklus közi barnázás miatt.
2010. márc. 17. 14:47
 5/16 anonim ***** válasza:
:):):) Hát akkor szurkolok, hogy baba legyen :):):) Nem feltétlen veszi ám észre ő sem, ha későn vette ki, szóval simán lehet baba is :):) Megírod majd, hogy mi lett a teszt eredménye?
2010. márc. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Megírom, holnap vagy holnapután reggel tesztelek. Gabriel van ott csak. Az jó szerintetek?
2010. márc. 17. 14:56
 7/16 anonim ***** válasza:
Igen, jó a Gabriel teszt is.
2010. márc. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Persze, a Gabriel egy tényleg jó teszt :)
2010. márc. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mintha csak én írtam volna. Mi is megszakítással védekezünk, 28 naposak a ciklusaim, ma késik 5. napja. Tegnapelőtti és a mai tesztem negatív, viszont tegnap óta egy minimális barnázásom van. Szerintem hamarosan meg fog jönni :(
2010. márc. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Na teszteltél? :):)
2010. márc. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!