Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy is van ez? Ma vagyok a...

Hogy is van ez? Ma vagyok a 13. napon. Az uh szerint már megrepedt a tüszőm, viszont idáig az LH teszteim, amit naponta csinálok mind negatívak. Miért?

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha az UH szerint volt tüszőrepedésed, akkor higgy neki. Az ovu tesztek sokszor vackok, valószínű erről van szó, ha nem, akkor laborértékek nélkül nem tudok neked okosabbat mondani, de valószínű tényleg a teszt a vacak.
2010. márc. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az UH-nak hihetsz!

A tesztek eredményét sok minden befolyásolhatja, például ha tesztelés előtt ittál, vagy ha nem este felé teszteltél és ugyanabban az órában.

A tesztek minőségétől is függ persze.

Szerintem nyugodtan hihetsz a dokidnak.

2010. márc. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mindig este 6 körül teszteltem és előtte nem ittam. Ma halványan megjelent a tesztcsík, idáig nem volt halvány tesztcsík sem. Lehet holnap még erősebb lesz? Mostmár tényleg nem értem. Egyébként két egyforma tüsző volt mindkét petefészkemben. Lehet az egyik már megrepedt, a másik még most fog?
2010. márc. 17. 18:30
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja és Gabriel Lh tesztel tesztelek, szerintem ez elég megbízható.
2010. márc. 17. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!