Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lyukas gumi! Van így esély a...

Lyukas gumi! Van így esély a teherbeesésre?

Figyelt kérdés

Ha minden igaz épp a termékeny napjaimban vagyok és kb.2-3 nappal a peteérés előtt voltunk együtt. Gumival, de az lyukas volt. Egy tűhegynyi lyuk is elég lehet, hogy átjusson az ondó?

Nincs pánik, de érdekelnek az esélyek.


2015. okt. 25. 16:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen. Van rá esély. Venni kellett volna be 72 órás tabit.
2015. okt. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mint írtam, nincs pánik, ha jön akkor jön. Csak kíváncsi voltam. Eszembe se lett volna 72 órás tabit bevenni.
2015. okt. 25. 16:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, így elég nagy az esélye,mivel a spermák 2-3 napig élnek, ovus napokon akár 5 napig is az ilyenkor termelődő nyák miatt, ami a spermákat tovább tartja életben.
2015. okt. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Bocsi....ugye te lyukasztotad ki qumit😊??

Mert nem hiaba nézed a termékeny napjaidat illetve eszedbe sem jutot a 72oras tabi.....

!!

2015. okt. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utolsónál a pont! :D Vagy ha jöhet nyugodtan, akkor miért használtok gumit? Nem is értem. :)
2015. okt. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem, nem én lyukasztottam ki. És konkrétan nem nézem a termékeny napjaimat. Csak rá két napra jelezte a telefonom, mert van egy alkalmazás rajta amiben vezetem a ciklusaimat, mert teljesen össze-vissza van évek óta.

Nem álltunk rá konkrétan a gyerek témára, de már szóba került. Megszakítással szoktunk együtt lenni, és még nem mert bennem elmenni ezért húzott gumit. Azt sem tudtam, hogy van otthon, mert nem használjuk.

Én dobtam ki a gumit és láttam, hogy átszivárog rajta.

Ennyi.

Nem vagyok híve az ilyen csalásnak.

2015. okt. 26. 10:29
 7/9 anonim ***** válasza:
És mondtad neki, hogy lyukas volt? Mit szólt hozzá? Bocsi, ez már csak kíváncsiság. Konkrétan mi se vagyunk rajta a témán, 6 év alatt nem is mert soha bennem elmenni, így megszakítást alkalmaztunk. Újabban pedig Pharmatexxel el is megy bennem.
2015. okt. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Persze, mondtam. Egy vállrándítással letudta.

Engem meg ez a pharmatex érdekelne, hogy hogy működik. :D

2015. okt. 26. 19:06
 9/9 anonim ***** válasza:
Na, akkor ez egy jó dolog, hogy ennyivel letudta. :D Az a helyzet, hogy idén már nálunk is szóba került a gyerektéma, de várnánk még vele. Azt mondta pár éve, ő akkor se menne el bennem, ha fogamzásgátlót szednék. Ehhez képest jelenleg Pharmatexxel csináljuk. Hüvelykúpot 10 perccel előtte felrakom és ennyi. Azért a "termékeny" napokat igyekszem kerülni, de ő már azt se kérdezi, kb mikor van az.
2015. okt. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!