Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért görcsöl úgy a hasam,...

Miért görcsöl úgy a hasam, mint amikor megvan, amikor még egy hét van a nemvártig?

Figyelt kérdés

Kb egy hete lehetett ovulációm a jelekből ítélve, már tegnap is érezgettem a hasam, de ma meg kegyetlen, olyan mint a menstruáció első napja. Már a derekam is fájdogál.

Próbálkozunk a babával egy fél éve.

Meg nem tudom, ez számít-e, de szinte egyáltalán nem vagyok éhes, pedig általában naponta 3-4x eszem, ma még csak "kényszerből" 2x, és nem bírok kajára nézni...


2015. okt. 26. 14:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
:)nálam baba volt pontosan ezekkel a tünetekkel, pont akkor:) drukkolok neked is
2015. okt. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Huh, nekem is hasonlo van, ejszaka gorcsoltem, es fajt a szemeremcsontom. Viszont zabalok harom napja, tojasos galuskat, es mindenfele sajtokat. 😊

Remeljuk a legjobbakat, drukkolunk magunknak. 😊

2015. okt. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


1-es: neked mikor lett utána pozitív a teszt? És görcsöltél végig? Mert már alig bírom...

2015. okt. 26. 15:33
 4/18 anonim válasza:
most nàlam is pont ugyan ez van! kb szombaton kezdödöt ez a furcs görcs mint ha megjöne ( elöte is voltunk együtt a pàromal) most sz.v .h ...és feszül a melem fàj a fejem..görcsös a hasam és 1 hét van a nem vàrtig.
2015. okt. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy vagyok én is, plusz délelőtt pici émelygés, de ha csütörtökön elkezdek barnázgatni, akkor ezt a hónapot szerintem sikertelennek minősítem. Addig pedig türelem :)
2015. okt. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Én hétvégén csinálok egy tesztet azt hiszem :)

Tegnap nagyon erős volt a görcs, ma kevésbé, de érzem. Most épp a derekam fájdogál, de enyhén.

Bocsi a következőért, de szerintem fontos: egyáltalán nincs semmi "szagom" odalent, pedig azért általában van egy jellegzetes szaga, de most totálisan semmi. És nem vagyok teljesen száraz, ahogy lenni szoktam. Nagyon szorítok magunknak :)

2015. okt. 27. 13:47
 7/18 anonim válasza:
szentem vàrj még te is a tesztel..mert még negativ lesz ugy is .majd jövöhéten..én is akkor akkarom
2015. okt. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Szia kedves kérdező én is ugyan igy vagyok mint te. 😊

Akkor izguljunk együtt.😊

2015. okt. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok! Izguljunk hát együtt! :-D Több, mint egy hete borzasztóan görcsölök. Remélem, baba van a dologban. :-)
2015. okt. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nekem mára elmúlt a görcs, viszont reggel olyan fejfájással ébredtem, hogy azt hittem beledöglök... Egész délelőtt minden kijött belőlem, a délutánt csak alvással bírtam ki. Most kicsit jobb.
2015. okt. 28. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!