Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha már megrepedt a tüsző,...

Ha már megrepedt a tüsző, akkor leesik, vagy felmegy a hő?

Figyelt kérdés
10.ciklusnapon volt pozitív ovuteszt,azt hittem másnapra leesik a hő,de felment és azóta is fennt van. A görbém szerint a pozi napon volt p.é.-m és nem a negatívon. Akkor most milyik a valós? 10. (ahogy a hő mutatja) vagy 11. (negatív ovutesztes) napon lehetett a repedés?
2015. okt. 27. 08:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Én a hőnek jobban hiszek. Ha felmegy a hő tartósan alaphő fölé, akkor biztos megvolt az ovu. Én az utolsó alacsony hőjű napot vettem mindig a repedés napjának, az ezt követőt pedig az 1. Dpo-nak.


27+4 hkm

2015. okt. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Be tudnád linkelni a görbéd?
2015. okt. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

[link]


Ez a görbém. 9.napon alig látható volt az ovuteszt. 10.napon "majdnem" pozitív,csak nagyon-nagyon picivel volt halványabb,mint a kontrollcsík. Én pozinak vettem,mert 11.napon már még ennél is halványabb volt,aztán 12.en meg már nagyon gyengel. Ovu fájdalmat 11.napon reggel éreztem. Fogalmam sincs mikor lehetett a repedés és,hogy jókor voltun e együtt.

2015. okt. 27. 10:36
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem 11.-én volt ovud. Ha érezted a fájdalmat, lehet éppen akkor reggel repedt meg.


Egyébként repedést követően felmegy a hő. A leesés nem törvényszerű. Nekem általában le szokott esni egy nappal ovu előtt.

2015. okt. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
* Bocsi nem 11.-én, hanem 11. ciklusnapon
2015. okt. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A görbére kell "hallgatni". A program jól húzta be, 10. napon lehetett az ovu.
2015. okt. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!