Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Arra utaló jelek, de bizonytal...

Arra utaló jelek, de bizonytalan vagyok. Másnak is volt ilyen?

Figyelt kérdés
Elkezdtem a hőmérőzést és az ovu tesztet is, de mivel PCo-s vagyok, sajnos egyiknél sem tudtam, hogy mikor volt az ovuláció, 10-dik naptól kezdve csinálom, azonban előtte együtt voltunk és azóta meg vagyok puffadva, hol a jobb hol a bal oldalon szúr, néha középen, tegnap hajnalban éles fájdalmat éreztem a köldököm alatt, mintha ilyen összehúzódás lett volna, még nem éreztem ilyet, a cicim 4 napja fáj, ha 28-napra jönne meg akkor csak nov 6-ra nem várom, az még messze van... szerintetek ha korán összejött a ciklusban akkor mikor mutatná ki a teszt? most este negatív lett. Holnap is megpróbálom reggel. Azért próbálkoztam most este mert arra gondoltam hogy ha tegnap lett volna beágyzódás at akkor kimutatná nem? mert eltelt kb 14 nap. (a ciklusom váltakozó mert pco-s vok, uh a ciklusaim elég keszekuszák.

2015. okt. 28. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet még korai volt a teszt. Mindenképp várd meg vele a 6.át. Hőgörbét tudsz mellékelni? Kb hány naposak szoktak lenni a ciklusaid?
2015. okt. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mobil alkalmazáson vezetem a hőgörbémet, sajnos még nem jöttem rá h kell kimenteni:) van h ki marad teljesen a menstruácio. kb 7 hónapja menstruálok, előtte másfél évig nem volt miután abbahagytam a fogamzásgátlot. várok akkor még pár napot:)
2015. okt. 28. 21:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Képernyőfotót tudsz kèszíteni azt meg szépen képszerkesztővel levágni. Így fel tudod tenni :)
2015. okt. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2015. okt. 29. 07:44
 5/5 mandiga ***** válasza:
Kedves kérdező. Mi történt veled? Lett baba?
2015. nov. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!