Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátommal rendesen még nem...

Barátommal rendesen még nem sex-eltünk csak análisan. Lehetek így terhes?

Figyelt kérdés
mielött csináltuk ő már elment egyszer és kb fél órára rá csináltuk...anált nem csináltuk sokáig nem is élvezett el max előváladék juthatott belém az se sok...azóta nem jött meg de nem szokott pontosan megjönni és volt már h 6 hónapig nem volt semmi L/17
2008. szept. 11. 19:23
1 2
 1/11 anonim válasza:
17%
"előváladék" igen ettől lehetc terhes.
2008. szept. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
86%
Análszex esetén nem lehetsz terhes.
2008. szept. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Áhh, ha análisan csináltátok nem hiszem, h a lyukadból átfolyt volna az a nagyon minimális a hüvelyedbe és találkozott volna egy petesejttel.. szerintem képtelenség, h terhes legyél... nyugodj meg, biztos meg fog jönni... de ha nagyon félsz vegyél tesztet és megnyugszol. idegességtől is késhet, ugyhogy nyugodj meg :)
2008. szept. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Ne haragudj, de miért vagy ilyen felelőtlen? Miért nem védekeztek? Még akkor is ha nem "rendesen" csináljátok. Aztán ilyenkor meg megy a para, hogy jaj, terhes vagyok, vagy nem, most mi lesz. És ne nyugodj meg, mert lehetsz terhes. Bocsi ha goromba voltam, nem volt szándékos. De szerintem ez az igazság!
2008. szept. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
34%
"max előváladék juthatott belém " ez azt jelenti hogy a hüvelyedbe? vagy a fenekedbe?
2008. szept. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
a hüvelyemben nem volt a keze sem...a fenekembe
2008. szept. 11. 20:00
 7/11 anonim válasza:
100%
Lehet, hogy kicsit primitíven fogalmazok, de a hüvelybemenet és a végbélnyílás két különböző lyuk. Mindkettő tök máshova vezet. Nem lehetsz terhes.
2008. szept. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
Veled mi van?? Hány éves vagy?? Tudod mi kell ahhoz,hogy terhes legyél?? Jézusom!!!
2008. szept. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
anális szex gumi nélkül?majd ne csodálkozzatok ha lerohad a pénisze,a szartól.gumi nélküli análnál,beöntés kell,mert bazi nagy a fertőzés veszély!amúgy ha az análra ki van az eszed,legyen ki a tájékozódásra is!a kérdésed olyan mintha azt kérdezted volna"van aki a seggén szülte meg a gyereket?"
2008. szept. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
ismerek olyan csajt aki anál után lett terhes mert átfolyt a cucc
2008. szept. 12. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!