Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez pozitív?

Szerintetek ez pozitív?

Figyelt kérdés

Ma reggel csináltam első vizeletből. Először a képen látható tesztet csináltam, ahol ki jött ez a két csík. Hcg line. Majd egy valentin tesztből ami pipettás, és azon teljesen negatív volt.


4 és 2 napja is negatív volt teljesen az egyik medilab az pipetás, a másik valentin kazettás.


szeptember 28án jött meg utoljára, és szeptember közepén voltam a párommal amikor nem védekeztünk.


[link]


2015. okt. 31. 07:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez negatív.mikor kellene megjönnnie?Hány neposak a ciklusaid?
2015. okt. 31. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Általában pontos, és 29 nap szokott lenni, és a szerint hétfőn kellett volna meg jönni.
2015. okt. 31. 07:35
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idő alatt ki kéne mutatnia.Szerintem hétfön még tesztelj hátha késői petéd volt.Ha negatív akkor irány a doki.Ha pozi akkor is.
2015. okt. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amúgy a megszáradt teszten van valami rózsaszín csík?
2015. okt. 31. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A képen látható teszt nem pozitív, ugyanis a második csíknak, ha pozitív a teszt, nem egy fehér csíknak, hanem egy ugyanolyan rózsaszín csíknak kéne lennie, ez meg nem az.

Gondolom a másik teszt meg azért lett negatív, mert nem vagy terhes és az általad feltett képen lévő teszt sem az.

Nem vagy terhes.

Pláne, ha az eset szeptember közepén történt, azaz másfél hónapja, te meg még 2 napja is csináltál tesztet, úgy elhiheted, hogy már ki kellett volna mutatnia, ha terhes vagy.

És ennyi késés után is ki kellett volna, hogy mutassa.

Nem vagy terhes, ez biztos.

Viszont mivel nem jön meg a vérzésed, így elmehetnél orvoshoz, hogy miért nem jön meg.

2015. okt. 31. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Negatív a teszt.

Ha gondolod csinálhatsz még egy tesztet hétfőn, de ha nem jön meg, akkor menj dokihoz.

Nekem az októberi mensi késett 2 hetet. Pont aznap reggel jött meg, mikor időpontom volt a dokihoz. Azért elmentem a dokihoz, de mindent rendben talált, nem tudni a késés okát, "műszaki hiba történt", azt mondta a doki.

2015. okt. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, nem bántani akarlak, de te hol látsz ezen 2. csíkot? Ez az abszolút negatív teszt, mikor annyira negatív, hogy mindenhol rózsaszínes, csak a csík helye fehér...
2015. okt. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]


Így néz ki egy pozitív terhességi teszt, nem úgy, ahogy tiéd. Az nem pozitív!

2015. okt. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hcg line teszt amugy is becsapos..gyakran ad teves pozitiv eredmenyt.5-10 perc utan azt ki kell dobni! Mondjuk a linked nem tudtam megnezni nekem nem mukodik.
2015. okt. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!