Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek jó helyre húzta...

Szerintetek jó helyre húzta be a peteérést?

Figyelt kérdés

Szerintem csütörtökön volt, ugyanis akkor fájt nagyon a mellem és szúrkált a hasam. A pozitív ovuteszt, amit behúztam, kétesélyes, mert akkor volt a legerősebb, de egy leheletnyit gyengébb mint a tesztcsík, szóval ne az alapján nézzétek, hanem a hő alapján.


[link]


2015. nov. 1. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
olvastam egy angol nyelvű cikket pár hete, hogy ha magadnak akarod papíron vezetni a hőgörbédet, akkor oda kell behúzni a peteérést jelölő vonalat ahol az azt megelőző 6 nap hője alacsonyabban van, mint az azt követő 3 nap. Abban a 3 napban van valamikor a tüszőrepedés és azután már gyakorlatilag hiába magas a hőd nem vagy fogamzóképes, de ez gondolom van akire igaz van akire nem nálam ritkán van olyan, hogy ez teljesüljön, de az ovuteszt miatt be lehet lőni, hogy hol van. Szerintem NEM jó helyre húzta be, esetleg írd át a fertilityfriends.com-ra, az nekem általában pontosabb.
2015. nov. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia. Én inkább a 14.ciklusnapra tenném a pé.-det,de tényleg próbáld meg a fertilityfriend.com-on,mert az nekem is pontosabban jelöli mindig :)
2015. nov. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ok,köszi :)
2015. nov. 2. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!