Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mondjátok hogy pozitív, igaz?

Mondjátok hogy pozitív, igaz?

Figyelt kérdés

Ma vagyok a számított 13. dpo-n, s csak azért teszteltem, mert másfél hete fájnak a melleim, ami nem szokott.

Illetve, mindig barnázok mensi előtt kb. 4 napon át, s most holnap kellene megjönni, és semmi barnázás.

:)

[link]


Amúgy normális hogy hol jobban hol erősebben görcsölgetek, mint amikor meg akar jönni?

Ez egy sima x-epil-es 25-ös teszt, ha érzékenyebbet veszek azon jobban fog látszani?

Itt egy másik kép is, hátha jobban látszik:


[link]


Köszönöm!



2015. nov. 2. 07:00
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
igaz, gratu! :) szerintem ne vegyél másik tesztet látszik ezen is, kérj inkább időpontot a nődokidhoz.
2015. nov. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Jajj hát köszönöm szépen!

Olyan haloványka, nem? Vagy nem tudom, azért gondoltam hogy veszek egy komolyabb tesztet mondjuk 10-es erősségűt, mert a férjem 5-6ig dolgozik a héten, s szeretném meglepni, mondjuk egy délutáni teszttel :)

Amikor reggel elmegy dolgozni, még alszok :D

2015. nov. 2. 07:09
 3/28 anonim ***** válasza:
Ez pozitiv egyertelmu!!! Gratulalok😊
2015. nov. 2. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek az erősebb teszt kimutatná délután is?
2015. nov. 2. 07:22
 5/28 anonim ***** válasza:
Poziiii gratulaaa! A du. teszt is lehet h halvány lesz, de akkor is pozi. Szal du. elmondhatod neki!!!! ;)
2015. nov. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Gratulálok , ez pozitív. Szokott ilyenkor görcsölni, feszülni a has, mintha megjönne, nem kell tőle megijedni.

Orvoshoz ráérsz bejelentkezni két-három hét múlva, ilyenkor még általában nem sok mindent lát ultrahangon, később meg talán már egyből szívpulzálást is.

Viszont soron kívül fordulj orvoshoz, akár ügyelethez, ha véreznél/barnáznál, kimondottan heves görcseid lennének.

Nagyon boldog babavárást kívánok!

2015. nov. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm nektek, a tanácsokat is! Kedvesek vagytok!

Mindenképp veszek egy komolyabbat, s megcsinálom délután, max ha ott nem mutatja, mivel mégis csak délutáni, akkor a reggeli, remélem nem tűnik el :D

2015. nov. 2. 08:17
 8/28 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom, hogy ráérek menni a nőgyógyászhoz, hisz még is csak a 13. dpo
2015. nov. 2. 08:17
 9/28 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy nem mutatja a délutáni :) Már most gyönyörű pozitív, így ne aggódj :) Fele ilyen halványak is pozik és délután is ott vannak :)


Gratulálok!!!!!

2015. nov. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Igen, pozitív :) Gratulálok :)
2015. nov. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!