Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Első Closti hónap (4x1),...

Első Closti hónap (4x1), létezik, hogy sikerült? (szúrtam görbét is)

Figyelt kérdés

3.dpo óta fáj a mellem, főleg a bimbó, 5.dpo óta fáj a derekam és haloványan görcsöl a hasam, de csak 5-10 percig. mára (8.dpo) pedig erősebben bele is szurkál.

Létezik, hogy beágyazódás miatt esett le a hőm? Pecsételésem nem volt :( Köszönöm a normális és segítőkész hozzászólásokat :)


[link]


2015. nov. 2. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehetseges...bar nekem nem esett vissza mikor terhes lettem..nem mutatta a ho inkabb emelkedett egy tizedet.Igaz gyogyszer nelkul estem teherbe!Drukkolok.
2015. nov. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Beágyazódás miatt nem esik le a hő, ez egy nagyon makacs tévhit a nők körében... A luteális középen lehet egy hőleesés de ezt egy ösztrogénhullám okozza, időben egybeeshet a beágyazódás kezdetével, de ettől nem függenek össze.


Amíg nem jutsz el a 14-15. Dpo-ig, a hő sajnos semmit nem mutat az esetleges babából, még néhány napig türelmesnek kell lenned. Akkor lehet először babára gondolni, ha nem esik le a hő a ciklus végén és nem jön meg. Jókor voltatok együtt, bizakodni kell! De ne figyeld magad túlzottan, hogy mi szúr hol szúr, stb. Szépen mérd reggel a hőt, aztán indul a nap. Könnyebben eltelik úgy, hidd el! Évekig csináltam én is...


Bíztatásképpen, Clostys babát várok én is és nekem se volt pecsételés. Amúgy hőleesés sem, de mint mondtam, ez semmit nem jelent, se az, ha van. Drukkolok! :)


28+3 hkm

2015. nov. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok, köszönöm :) már egy éve várjuk, közben kiderült sok minden, hogy miért nem jön, de most hátha rendbe jött minden :)

ma már így állok: [link]

2015. nov. 3. 09:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Szuper, csak így tovább! :)
2015. nov. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!!!

Sikerült a baba???

2015. nov. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!