Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kíváncsi vagyok ki fog pozit...

Kíváncsi vagyok ki fog pozit tesztelni november végéig! Jössz egy röpke felmérésre?

Figyelt kérdés
Hajra csajok. 😊
2015. nov. 4. 16:57
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/238 anonim ***** válasza:
100%

mit meg nem adnék holnap egy ugyanilyenért..gratulálok

ESzti

2015. nov. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/238 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok Mylda. :) Eszti, te meg feltétlen írj holnap! (Én majd csak jövő héten tesztelhetek, nagyon messze van még) Timi
2015. nov. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/238 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Én vasárnapra nem vártam, és még mindig semmi. Sajnos szombat reggelnél előbb nem tudok tesztet csinálni, mert külföldön dolgozom, és nem akarom, hogy itt bárki is lásson valamit is. Szóval nagyon bízom benne! Mindenkinek hajrá! 😉
2015. nov. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/238 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok,péntekre nem várom,31 napos cikkussal,de a ciklus.hu szerint holnapra.ma negativ lett az x epil.nem tom mikor teszteljek újra.Niki
2015. nov. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/238 anonim ***** válasza:
100%

Barbi vagyok!

Én fogalmam nincs mikorra nem várom de szerintem peteérésem sem volt. a 16. ciklusnapomon volt rengeteg tojásfehérjés nyákom, de a hőm alapján szerintem tuti nem volt. Így én erről a hónapról is lemondtam, drukkolok mindenkinek én is szeretnék egy kis szurkolást :)


[link]

2015. nov. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/238 anonim ***** válasza:
100%

Én 23-ára nem várom, és lassan 3 éve próbálkozunk. Drukkolok csajok, hátha ez lesz az a bizonyos hónap :)

Gr

2015. nov. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/238 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Szívesen csatlakoznék! :)

Elvileg 17-re nem várom, de mivel vasárnap vagy hétfőn ovuláltam, inkább 14-15-re nem várom.

Eddig mindig pontosan 28 napos ciklusaim voltak, pont középidei ovuval. Múlt hónapban nem vagyok biztos, hogy ovuláltam (nem teszteltem, nem hőmérőztem) és megjött 3 nappal előbb. Most meg korai ovum volt 12. napon. ez elvileg még nem lehet gond és most teszteltem, hőmérőztem és előtte volt tojásfehérjés nyálkám és közben, meg azóta is szurkálás, meg cicifájdalom... Szóval ez bíztató hónapnak tűnik. Ovu előtt 2 nappal és aznap voltunk együtt.

Huh, ez így elég görcsösnek tűnik, pedig nem görcsölök rajta, csak tudatosan tervezek. :D Kétszer már bejött ez "módszer". :P


Áfonya ;)

2015. nov. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/238 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Èn vagyok a harmadik Timi de szóltsatok csak Miminek :) Èn 15-re nem várom. Ez a harmadik hónap,hogy elkezdtük a babaprojektet ès nagyon remèljük, hogy ebben a hónapban sikerül. Igyekszek nem nagyon beleèlni magam mert az elmúlt két hónapban nagyon lelkes voltam és elkezdtem különböző terhességi tüneteket produkálni, ami reményt adott de csalódás lett a vége, szóval most próbálok laza maradni. Remélem ebben a hónapban sikerülni fog és nektek is szúrkolok :)

2015. nov. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/238 anonim ***** válasza:

Barbi,én drukkolok neked is!:)Küldök egy kis termékenységet!:)

Hú de sokan összegyűltünk,ez tök jó!

Eszti,holnap mindenképpen írj,hogy milyet teszteltél!!Megy a drukk ezerrel!

Mylda

2015. nov. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/238 anonim ***** válasza:
teszteltem egyet de sajna negativ (11. dpo). pedig ma még feljebb ment a hõm, honapok ota nen volt 37 fellett. de az az igazsag hogy van egy kis gyulladasos seb a labamon....talan az okozhatja a hoemelkedest :( Eszti
2015. nov. 5. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!