Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha január 27én közösültem...

Ha január 27én közösültem valakivel és február közepén lettem terhes, akkor tőle estem teherbe? Addig nem él egy ondósejt vagy igen?

Figyelt kérdés
2008. szept. 12. 08:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
hát az kicsit sok idő,sajnos addig nem él meg ott bent!mással is lefeküdtél esetleg?és biztos hogy febr.közepén lettél terhes,nem lehet hogy elszámolták?
2008. szept. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy január 27-én lettél terhes, februárban gondolom a teszted + lett. Vagy nem?

Amúgy ha csak azzal az egy emberrel voltál, akkor igen, tőle vagy terhes. Ha viszont mással is voltál akkortájt, hát... Akkor bizony az orvostudományt kell segítségül kérni!

Ha megkérdezhetem, a leendő apa esetleg kételkedik benne(d)?

2008. szept. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Általában az aktus után 2-3 héttel Szóval, február közepén teszteltél, mert nem jött meg, akkor komoly esély van rá, hogy épp január végén estél teherbe, mert ugye félidőben lehetett peteérésed!

De ha a fogantatás volt február közepén, akkor kizárt, hogy január 27-én fogant volna a babád. A legújabb adatok alapján is csak a kitartóbb sperma él 6 napot, de ha 72 órában számolunk, az a biztosabb...

2008. szept. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Igen voltam mással is,az állandó partneremmel,de azzal a másikkal jan27én közösültem azután már csak az állandó partneremmel,lehet hogy a másiktól lettem terhes?Február közepén lettem terhes a számítások szerint!
2008. szept. 12. 09:20
 5/24 anonim ***** válasza:
Még mindig nem írtad, hogy mikor csináltad a tesztet???
2008. szept. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Ez nagyon bonyolult!A mensim sokszor kimaradozott és sose voltam terhes,nem is gondoltam hogy teherbe esek,így mikor április8án elmentem orvoshoz már 8hetes voltam,a tesztet meg március végén csináltam!
2008. szept. 12. 09:30
 7/24 anonim ***** válasza:
Ha ápr.8-án voltál 8 hetes, akkor február közepén kellett volna lennie az utolsó mensidnek,ha megjött volna normálisan. Valahol rá2 hétre meg a peteérésednek, teahát febr. legvégén-márc. legelején. Akkor elméletileg nem a januári együttlétből fogant!
2008. szept. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Azzal a másikkal 2szer voltam együtt,jan27én és február végén,de február közepén már terhes voltam,akkor tőle nem lehet ugye?Hanem az állandó partneremtől van,néha félek hogy nem az övé,már bánom amit tettem,felelőtlenség volt,köszi a jótanácsokat!
2008. szept. 12. 09:46
 9/24 anonim ***** válasza:

Figyelj! Ha február végén is együtt voltál a másikkal, akkor sajnos lehet az övé a baba.

Ugyanis, ha a doki azt mondta, hogy 8 hetes vagy ápr. 8-án, akkor az azt jelenti, hogy a mensid, vagy a képzeletbeli mensid szerint vagy annyi, vagyis a babád 2 héttel fiatalabb, tehát 6 hetes (volt ápr.8-án)! Érted már?

Ha viszont a dokid, mivel nem volt mensid, csak jó régen vagy össze-vissza, és ezért úgy számolta, hogy a baba valódi korát nézte, és úgy jött ki, hogy február közepén fogant, akkor nyilván nem lehetett a "másiktól", csak az állandó partneredtől.

Szóval, ehhez azt kell megtudnod, hogy a dokid hogyan számolt, kérdezz rá erre, mert nagyjából ezen a 2 héten múlik, hogy ki az apa!!!

előző voltam

2008. szept. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Igen a doki úgy számolta a terhességi hetem amekkorának a babát látta mivel mondtam hogy kimaradt a mensim,akkor nagy valószínűséggel a páromtól van a baba,köszi a jótanácsokat sokat segítettél!
2008. szept. 12. 09:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!