Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Eü kaparás (küret) és 24mm-es...

Eü kaparás (küret) és 24mm-es petesejt?

Figyelt kérdés
Ma küretem lesz, de ultrahangon látták, hogy van egy szép nagy pete a bal petefészekben, pár napja együtt voltunk a férjemmel, ha épp a napokban fog kilökődni, és megtermékenyül, abból lehet baj? Vagy nem is fog tudni beágyazódni? Ilyenkor mit lehet tenni?

2015. nov. 6. 08:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Szeretnétek babát? Ha igen akkor meg kellene ezt beszélni az orvossal. Ha küreted lesz, nincs méhnyálkahártya amibe beágyazódhatna, így nincs terhesség.
2015. nov. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pont most kérdeztem meg, mire beágyazódna, lesz olyan vastag a nyálkahártya, hogy veágyazódhasson, szóval nem gond.
2015. nov. 6. 09:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem ez furcsa. Hogy lenne elég pár nap, hogy kellően megvastagodjon a nyálkahártya? De az orvos biztos jobban tudja.
2015. nov. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a pár nap megteszi 1- másfél hétnek is
2015. nov. 6. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!