Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem erősödik a második...

Miért nem erősödik a második csík?

Figyelt kérdés

Clearblue plus tesztet használtam. Az elsőt október 24én szombaton akkor annyira halvány lett hogy képen nem is látszott akár hogy fotóztam. Aztán a következőt 27én kedden csináltam az már jobban látszott ekkor voltam orvosnál ő nem latott terhességet de a pozitív teszt miatt kontroll vizsgálatra hívott jövőhét péntekre (nov. 13) aztán a következő tesztet 30án csináltam pénteken ez egyértelmű erősödést mutatott már fotón is jól látszik viszont ma egy héttel később ismét csináltam viszont ez teljesen ugyan olyan lett mint az egy héttel ezelőtti!

[link]

Ez a mai tesztem



2015. nov. 6. 15:14
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja és nagyjából egy-másfél hete késik
2015. nov. 6. 15:18
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha ez neked nem erős,akkor ugató kutya legyek!
2015. nov. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Most megnevettettél :D de én azt hittem az számít erősnek ami ugyan olyan erős mint a controll :)))
2015. nov. 6. 15:36
 4/15 anonim ***** válasza:
szép pozitív, ne aggódj! Boldog babavárást :)
2015. nov. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Kerestem képet az egy héttel ezelőtti tesztről. A felsőt 30án csináltam az alsót ma. Vélemény? Csak én látom ugAn olyannak? [link]
2015. nov. 6. 16:45
 6/15 anonim ***** válasza:
én nem bízok a Clearblue plus tesztben, egyszer akkor is +-at mutatott amikor nem voltam terhes, és erősebb pluszt mutatott mint neked. Használj másik fajtát, hiába drága, az olcsóbbak is jók!
2015. nov. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hát azért 2290 ftért remélem nem csap be ha 4 is pozitív lett... A predictor earlyről hallottam hogy állpozit mutat de clearblueról még soha. Illetve egyetlen egyszer olvastam de az is compact volt es az más fajta.
2015. nov. 6. 19:01
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem akarok negatív lenni, de ha már okt 24-én is volt csík, akkor most le kellene már bőven ugrania szerintem, szóval nekem ez egy picit furcsa.

Bár nem vagyunk egyformák, de ez a teszt nem várt napján durván erős pozitív volt nálam.

De lehet csak nem termelődik olyan gyorsan a hcg nálad...

Minden jót kívánok!

2015. nov. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hát bármi lehet. Jövőhét pénteken fény derül az igazságra. Előfordulhat hogy nem választödik ki olyan mértékben a hcg a vizeletben. Ezt csak azért gondolom mert elég sok fórumot olvasgattam és többen írták hogy orvos által igazolt volt a terhesség és a teszt negatív lett a sokadik héten is. Aztán a színes második csík valami által megjelent. Hibás nem lehet mert elég nagy pech lenne ha 4 tesztből 4 két csíkos és nincs terhesség. Kémiai sem lehet szerintem mivel már lassan 2 hete késik. Na mindegy... Teljesen kész vagyok ettől :D
2015. nov. 6. 19:43
 10/15 anonim ***** válasza:
Dettó mint a 6-osnak.. Én tesztelnék másik fajtával a helyedben.
2015. nov. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!