Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » One step teszt már kimutatná?

One step teszt már kimutatná?

Figyelt kérdés
26-28 naposak a ciklusaim, de volt mar 24, sőt 30 napos is. A 17 ciklus napon volt a peteteresem, ovulacios teszt mutatta ki. Ma vagyok a 28. ciklus napon. Nem jott meg, a one step teszt pedig negatív. 10.-11. dpo-n vagyok. Tegnap görcsölt és szurkált a hasam, de nem jott meg. Mar ki kellene mutatnia egy ilyen érzékeny tesztnek?
2015. nov. 8. 10:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos, hogy ilyenkor már mutatja. Legyél türelmesebb. Tudom milyen, de ha ott a babó, akkor 4-5 nap múlva jelentkezni is fog, pozitív teszttel. :)
2015. nov. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Reggeliből próbáltad? Amúgy még nem biztos, hogy mutatja, olyan 14. dpo-n már elvileg kellene, de erre is hallottam kivételt, de az átlag az, hogy kb. 12-13, max 14. dpo-n mutatja. Különbözőek a tesztek sajnos, és lehet egyéni különbség is.
2015. nov. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat! Igen, reggeli pl próbáltam. Azert is csalodas, mert a tegnapi teszten, mintha láttam volna valamit, de ezek szerint csak szellemcsík lehetett. Akkor meg várok. A kisfiammal mar a 9. Dpo-n kimutatta... Ha tegnap volt a beagyazodas, akkor rögtön kell mutatnia szerintetek? Vagy kell idő, mire termelődik a hcg?
2015. nov. 8. 11:26
 4/16 anonim ***** válasza:
A beagyazódás többnapos folyamat és idő kell, mire eléri a kimutatható szintet. A one step továbbá nem valami érzékeny teszt, nekem ugyan abból a pisiből harmadannyira lett erős a 10-es (!) One step, mint a 25-ös Facelle.
2015. nov. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Igen, ezt en is tapasztaltam az előző terhességemnél, hogy elég halványan mutatja ki, de en egy soványka vonallal is megelegednek... 😊 Hamarosan kiderül. Az is aggasztó, hogy nincs semmilyen tunetem a gorcsolgetesennkivul, ami mar 2 napja tart. Menstruacional közvetlenül akkor szokott lenni, mielott megjön...
2015. nov. 8. 12:40
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha 10. dpo-n vagy akkor még nem is kellett volna megjönnie, van kb 4 napod. Ha 4 nap múlva se jön meg akkor tesztelj. Amúgy igen, a one step nem vmi érzékeny, szeirntem kamuból írják rá, hogy 10-es. Egy Facelle sokkal érzékenyebb.
2015. nov. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
A korábbi ciklusaim szerint tegnap kellett volna megjonnie. De lehet, hogy ez hosszabb lesz... Mindenesetre se híre se hamva. Es érdekes, hogy ilyenkor vizes folyasom szokott lenni, most meg krémes szeru. (Bocsánat, ha tul sok info volt 😂)
2015. nov. 8. 18:14
 8/16 anonim ***** válasza:

Szia,

Szerintem sem mutatnà még ki a one step. Én is a 10-ik dpo-n vagyok, és szinten teszteltem one steppel, de valahogy meg volt gyűrődve és így ki is dobtam mert semmit sem láttam volna rajta :)

Legközelebb szerdán tesztelek 13dpo-n

Drukkolok!


N.

2015. nov. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Koszonom! En is drukkolok Neked! Van tüneted?
2015. nov. 8. 19:03
 10/16 anonim ***** válasza:

Tegnap azt hittem meg fog jönni, úgy fajt a hasam. 7-ik dpo-tól fajnak a melleim, de általában akkortól szokott.

Ami nekem ebben a ciklusban más, hogy vannak napok amikor iszonyatosan türelmetlen és ideges vagyok. :(

2015. nov. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!