Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha sikerül a teherbeesés,...

Ha sikerül a teherbeesés, ilyen előzményekkel (lent) otthon maradhatok akár a terhesség elejétől? Aki otthon van az elejétől, ti milyen panasszal? Ti mit tennétek ilyen esetben?

Figyelt kérdés

2 vetélésem volt.3hónaposan és 5 hónaposan. A férjem azt mondta ha sikerül a baba, nem akarja, h dolgozzam.

Amúgy sokat kell ülnöm, ha meg nem akkor emelgetni, van, h jó nehezeket is.Félreértés ne essék, nem nem akarok dolgozni, csak a babát félteném, nem akarok még 1x így járni:(


2010. márc. 19. 10:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha márvolt két vetélésed akkor a doki elvileg magától fogja mondani hogyfelvesz betegállományba
2010. márc. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sőt! akkor is felvesz, ha csak annyit mondasz neki, hogy otthon szeretnél maradni.
2010. márc. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Arra gondoltam, h amig sérülékeny addig lennék tp-en, az első 3 hónap, ha meg jól vagyunk, visszamennék amig tudok.Csak nem tudom, h mit szólnának a munkahelyemen.

2010. márc. 19. 10:47
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem is volt egy vetélésem a 11. héten.Mikor ismét babás lettem az orvos nem is kérdezett meg engem, hanem már kiírt az 5. héttől.Veszélyeztetett terhes vagyok.

Én mindenképp otthon maradnék a kicsim érdekében.

21 hetes km.

2010. márc. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igazatok van, és ha az orvos nem is javasolja, azért erről fogok vele beszélni.Mindenképp otthon maradok sztem, nem akarok aggódni, h most ez nem v túl nehéz v ettől lehet baja a babának...szóval jó esélyekkel akarok indulni, és hát az első 3 hónap a legrizikósabb azt mondják.

Jó babavárást kismama aki írtál!!

2010. márc. 19. 11:25
 6/8 Vilcsianyuja ***** válasza:
100%
Én a helyedben egész terhességem alatt otthon maradnék. Két vetélés után egy csomag lisztet se mernék megemelni, neked meg nehezeket kell emelgetned a munkahelyeden! És az egyik vetélésed 5 hónaposan volt, tehát már a második trimeszterben! Mindegy, mit szólnak a munkahelyeden, ha netán nem is mehetsz oda vissza dolgozni, ezen nem múlhat a baba élete! Főleg a harmadiké nem!!!
2010. márc. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem is tudom miért gondolkoztam ezen! Annyira igazatok van, az utolsó válaszadónak is! A baba a legfontosabb, nem az h ki mit gondol rólam! És apa is nyugodtan mehet dolgozni, h nem erőltetem meg magam!

Csak mindig azt hittem magamról, h ezzel , h nem fogok dolgozni szégyelnem kell magam, h minden terhes kismama dolgozik, én meg nem, h milyen már...de igenis muszály vigyázni, a baba érdekében.

Segítettek dönteni, köszönöm!!

2010. márc. 19. 11:45
 8/8 anonim ***** válasza:

Semmilyen panaszom nem volt, kivéve az erős hányingert. A 6. héttől itthon vagyok, az orvos simán kiírt, nem kellett magyarázkodnom.


Az igazgatómnak még kapóra is jött, hogy szeptemberben nem kezdtem el tanítani, mert elég nehezen tudott volna nekem órát adni... Szinte örült, hogy azonnal táppénzre mentem. Igaz, be se tudtam volna fejezni a tanévet.

2010. márc. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!