Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 14 napja késik a menstruációm...

14 napja késik a menstruációm viszont ma reggel az első vizeletben negativ tesztem lett. Miért?

Figyelt kérdés
Már egy jó fél éve próbálkozunk de még nem lettem állapotos. Valószínű, hogy most összejött? De akkor mért negativ?

2015. nov. 8. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:

2 hetes késéssel szerintem nyugodtan menj el orvoshoz. Nagyon ritka mikor nem mutatja ki a teszt de előfordul azért.

De sok oka lehet a késésnek, orvos megmondja ha tudja.

2015. nov. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszod 😃
2015. nov. 8. 20:49
 3/7 anonim ***** válasza:
a teszt minőségéül is függ. Ha terhes vagy akkor a hcg-nek jelen kell lennie a szervezetedben, de ha gyengefajta tesztet használsz az nem mutatja ki. Menj patikába és kérj egy megbízhatót. a patikusok kinuk-vágják melyik a jó, és közbe érdemes időpontot kérni nőgyógyásznál, mert a nagy késésnek valami oka kell hogy legyen.
2015. nov. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Vegyél Clear blue tesztet az magas érzékenységű, bár árban nem a legolcsóbb. reggeli vizelettel tesztelj. ha negatív lesz, akkor valami más probléma lesz a dologban. szeptemberben én is így jártam, két hetet késett...negatív tesztek, aztán orvoshoz mentem,( mi is régóta, évek óta próbálkoztunk,de hiába) felírt egy hormont, progeszteront amit beszedtem, szépen megjött, majd peteéréskor együtt voltunk a párommal, jelenleg 6 hetes terhes vagyok! mindez a progeszteronnak köszönhető! tehát ne keseredj el ha mégsem sikerül. menj mindenképp orvoshoz, ha pozi ha negatív a teszted! szurkolok! :)
2015. nov. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sok oka lehet, nekem egy teljes hónap kimaradt, többször voltam orvosnál, nem voltam terhes, nem volt semmi probléma, utána ugynugy napra pontosan megjött.
2015. nov. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4-hez szólok legdrágább tesztet vettem, és az első vizeletben csináltam. Most várok szombatig ha nem jön meg tesztelek s ha negativ hétfőn dokihoz megyek. Már nyugodt akarok maradni mert csak rágom magam rajta.ez van ha nem jön össze akkor kipróbálom amit írtál.köszii
2015. nov. 11. 16:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudom nagyon régen volt, de végül mi lett az eredmény?
2021. jan. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!