Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segitség! Terhes vagyok?

Segitség! Terhes vagyok?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok . 2 hónapja szexuális életet is élek a párommal, persze keveset . Nem jön meg a menszeszem , de 1-2 csepp vérzésem volt,

Nem akarok terhes lenni !! Szerintetek mit tegyek ? Ma fogok tesztet venni . Mellem belseje faj de nem duzzadt meg . Óvszerral védekeztünk . Nem szakadt ki . Viszont két menetet akartunk , es felek h a maspdikra sperma kerulhetet . Kerlek adjatok tanacsot . Ha terhes vagyok nem akarok olni . De most meg keptelen vagyok ra, h neveljek ,hisz meg engem is nevelnek


2015. nov. 9. 06:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet megmondani. Teszt és orvos is csak akkor tudja, ha már elég idős a terhesség. Ha eltelt legalább két hét attól az aktustól, amiben hiba lehetett, akkor már valószínű, hogy kimutatja a teszt.
2015. nov. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mikor kellett volna megjönnie? mikor voltatok együtt?


22F

2015. nov. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor tesztelj, ha már eltelt az aktus óta 2 hét.

Amúgy mit jelent az, hogy két menetet akartatok? A kettő közt nem cseréltetek óvszert?

2015. nov. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nemolyan rég élsz szexuális életet, akkor lehet hogy a változás miatt késik. Emlékszem nekem 1 hetet késett mert még rá is izgultam hogy akkor most mi lesz :D

Nyugodj meg, és ha nem jön meg a havid, akkor tesztelj. Patikában vegyél tesztet, azok jók. Nem kell a legdrágább, a legolcsóbbra meg nemadok. És 500-at költök egy tesztre.


Gumi meg hogy ha megtelik, azt cserélni kell!

2015. nov. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!