Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet tévesen pozitív?

Lehet tévesen pozitív?

Figyelt kérdés

Ma reggel húzták ki a fogam nagyon be volt gennyesedve kettő genyy zacskó is volt a számban, de ki húzás előtt csináltam tesztet és halvány pozitív lett.

Lehet a genyy miatt?

Mert 17 nemvárom..


2015. nov. 9. 10:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Teszt fuggo is,hogy milyet csinaltal.Fogad miatt nem hiszem hogy pozitiv lenne.De ha 17.ere varod is korai hogy kimutathatja.Orvos? :)
2015. nov. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azért csináltam tesztet mert nem jól vèdekeztünk mensesem alatt voltunk együtt és le esett a gumi bennem maradt. Ez volt október 20- án.

Orvosnak nem mondtam mármint a fog orvosnak.

Ha gyulladás és genyy is van a szervezetben az be folyásolja a tesztet?

Egyébként a Rossmanba vettem egy tesztet. Facelle vizelet sugaras.

2015. nov. 9. 10:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Hat akkor..gratulalok :) Azert ismeteld meg a tesztet.Gyulladastol nem lesz Hcg teszt pozitiv;) Ha jol tudom esetleg cisztatol lehet .
2015. nov. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Fog ciszta volt tulajdonképpen, egy a száj padláson és egy az innyben.

Akkor ezért lett pozitív? Vagy csak a méhen belüli ciszta számít?


Huu már össze kaszáltam, bocsánat.

2015. nov. 9. 10:49
 5/6 anonim ***** válasza:

17-e még arrébb van. Vizeletsugaras rossmanos teszt nekem is volt már téves pozitív :(

(15)-16-17-én ha nem jön meg, csinálj mártós tesztet, az tutira megmondja. És ne aggódj, még annyira fiatal a magzat ilyenkor, hogy az ilyen fogászati beavatkozások nincsenek a magzatra hatással, ha van..

2015. nov. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Két nap múlva csinálj egy ugyanolyan másikat, vagy akár hetet is várhatsz, ha erősödik, akkor babát vársz.
2015. nov. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!