Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha magas a hőm, az már a...

Ha magas a hőm, az már a terhesség jele?

Figyelt kérdés

Az utóbbi pár napban magasabb a hőm. Jókor voltunk együtt a párommal. A magasabb hő lehet a terhesség jele? Vagy nem?

Tudom hogy akkor válik biztossá ha a teszt pozitívat mutat, de még nem akarok tesztet csinálni, mert ennyi idő után még nem mutatja ki.


Itt a diagram:

www.ciklus.hu/images/diagramok/0cd2d6ebab025504aa0cd9667c2adefc_100225_100319_1268956800_.png


2010. márc. 19. 14:08
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Azért kérdeztem, mert volt egy állandó hőm, ovu után felment, és egyre magasabb. Most nem akar lejjebb menni.

Olvastam egy fórumban, hogy lehet ez egy előjel, ezért kérdeztem itt rá, de van akiben ellenérzést váltott ki a kérdés, vagy teljesen hülyének nézett.

2010. márc. 19. 17:09
 12/16 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz a beszólogatókkal!!

Természetes, hogy kíváncsi vagy és kérdezel. Más is ezt teszi.

Ahogy az előző hozzászólók is írták, még korai lenne bármit is mondani, DE a görbédből látszik, hogy volt ovulációd és az együttlétek is jókor voltak, ez biztató.

Már csak türelmesen várnod kell a nemvárt napjáig, akkor remélhetőleg már a teszt is kimutatja, ha baba van a dologban.

Nagyon drukkolok Neked!

2010. márc. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Én is úgy tudom ha fenn marad a hő (5-6 tizedet) akkor lehet következtetni a babára.

Kedves 15.09 válaszoló közlöm veled ez a rovat arról szól hogy aki szeretne kisbabát és valami kérdése van ezzel kapcsolatba meg tegye. Vagy nem értesz ezzel egyet? Ha egy kérdés nem tetszik ne válaszolj, vagy ha az oldal nem tetszik akkor ne nézegesd.

Kedves kérdező írj majd mi lett szorítok . :-)

2010. márc. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

[link]


Innen kimásolva (majdnem legalul):


Terhes vagy nem terhes?


Több mint 18 napos luteális szakasz


Ha a hömérséklet több mint 18 napig fent marad, ez utalhat terhességre. Ennek oka, hogy a ciklus végén a sárgatest nem fejlödik vissza és továbbra is progeszteront termel, ami a hömérséklet szintjét magasan tartja.

A luteális szakasz hossza nem mutat nagy szórásokat, mindig kb. egyforma. Ha a luteális szakasz általában 13 napos és a hömérséklet már 16 napja magasan van, akkor nagy a valószínüsége a terhességnek. Ha viszont a luteális szakasz normálisan 16 napos, akkor 19 nap után valószínü a terhesség.

2010. márc. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szia

Utolsó elötti vagyok. Baba vagy nem baba?

2010. ápr. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Szia kedves utolsó hozzászóló!


Képzeld, baba. Csütörtökön megyek orvoshoz. Már 7 hetes :-)

2010. ápr. 12. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!