Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensimtol előtt 3 nappal...

Mensimtol előtt 3 nappal negatív teszt? Lehet még baba 40evesen?

Figyelt kérdés

28 napos a periodom..14,15,16dik és a 18 ,19dik napon voltunk egyutt..

Tudom várni kell addig míg kimarad..De az első babamnal 5 nappal előbb kimutatta a teszt..


2015. nov. 13. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne. Türelem.

Viszont ha bírok számolni, akkor még csak 39 vagy, nem? ;)

2015. nov. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Januárban leszek 40..igaz..Köszönöm nagyon szeretnék babat..
2015. nov. 13. 14:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Én januárban leszek 41, én is babát szeretnék.
2015. nov. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet. Két nappal vagyok a nemvárt előtt, tegnap még negatív volt, ma már pozitív két teszt is! :) Szerintem korán teszteltél. Ha most mégsem jött össze, szerintem használj ovulációs tesztet, hogy lásd van-e rendesen peteérésed. Azt gondolom, miért ne lenne... Viszont ha gáz van, akkor derüljön ki, ne kelljen sokszor csalódni.
2015. nov. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet meg, a baratnom is negyven es epp babat var. :)

Fel a fejjel!

Am arra figyelj oda, hogy ha igy idozititek az egyuttletet, akkor nehezen fog osszejonni.

Ha 28 napos a cilusod, akkor epp a 14. Nap elott kellene olyan intenzitassal egyutt lennetek, mint ahogyan ti utana voltatok.

Nekem is 28 napos a ciklusom, rendesen mindig kozepidos peteeresem van es a doki mondta, hogy 9-10. naptol figyeljunk pda, hogy legyunk egyutt legalabb ket naponta, de lehet nyugodtan naponta is. Az siman megeshet, hogy a sperma 4-5 napig eletben marad bent es var a petesejtre, de a petesejt nem var. Ha nincs ott sperma, akkor nem termekenyul meg. Peteeres utani egyuttletbol mar tuti nem lesz baba.


Bocsi a reszletes leirasert.

(Nekunk egyebkent ezzel a modszerrel elso honapban megfogant a pici, de sajnos nem sikerult kihordanom. De a modszer mukodik.)

2015. nov. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem a mensi kimaradása utáni 5. napon is olyan halvány volt még, hogy a párom csak legyintett, hogy beképzelem.

Aztán a 8. nap felé a képembe ugrott 3 mp alatt a 2 csík. Na, azt is az orra alá nyomtam. Meglepődött. :)

2015. nov. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom,ami aggaszt hogy sem a cicim nem faj.viszont az első babamnal az volt az első tunet..Viszontlátásra nagyon görcsöl te együttlét után 3 nappal majdnem 4 napig..És nagyon forró volt a hasam fura izomlaz szerű fajdalom..
2015. nov. 13. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!