Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Remélem hogy tudtok nekem...

Andi19950517 kérdése:

Remélem hogy tudtok nekem segiteni!? Már 17 napja hogy késik a menstruáciom és ma meg jött a barna mi lehet az oka? Tesztet már vetem 2x és negativ lett néha egyhe fájdalmat érzek az alhasi részen.

Figyelt kérdés

2015. nov. 14. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet stressz miatt, esetleg enyhe felfázás. Vagy alapból kicsit rendszertelen a ciklusod, egy-egy késés belefér.
2015. nov. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Eddig mindig minden honapban ugyan azon a napon jöt meg ezèrt nem èrtem ietem meg hogy most mi lehet a baj.
2015. nov. 14. 22:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Évente egyszer egy egész menzesz kimaradás belefér az orvosom szerint mert egy peteérés kimaradás nem betegség.
2015. nov. 15. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk azt nem értem ha ennyire agodsz mért nem mentél el orvoshoz a 17nap alatt. de a te dolgod
2015. nov. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Menjél dokihoz az a biztos! Egyébként ahogy elöttem mondták évente egyszer teljesen normális, ha kimarad a vérzés. Babatéren, viszont ismerősömnek 50. napon lett pozi a tesztje! Szóval semmi nincs kizárva.


Minden jót, ha nem jön meg rendesen irány a doki mihamarabb!

2015. nov. 15. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kèrtem már a dokihoz idöpontot mult honap közepèn de most 19 re tudot adni csak nem számitotam rá hogy közbe ki fog maradni ezèrt csináltam tesztett olvasgatam utána ès irtam ki kèrdèsbe is.Mert eddig mèg nem volt ienem ès be paráztam sajnos.
2015. nov. 15. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!