Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csak szerintem halványodik a...

Csak szerintem halványodik a teszt?

Figyelt kérdés

Nov.1-én volt pozitív LH tesztem,előtte való nap voltunk együtt. Októberben hagytam abba a fogamzásgátló szedését.

A szombat délutáni terhességi teszt(x-epil): [link]

Ma(hétfő)reggeli tesztek(15-ös vaterás,és x-epil): [link]

Nekem olyan, mintha halványodna. Vagy már túl türelmetlen vagyok?



2015. nov. 16. 13:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezek még nagyon halványak,de a második linknél és nem látok második csíkot a teszteken. Szerintem ennyire ne görcsölj rá, 2 nap múlva ismételd meg, addig ne agyalj rajta,hogy halványodik vagy sem,mert még nagyon az elején vagy és az sem mindegy,hogy mennyire koncentrált a vizelet amivel tesztelsz.
2015. nov. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 mandiga ***** válasza:
Várj még pár napot. Esetleg próbálj meg másik tesztet. Drukkolok!
2015. nov. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.

Az 1-ső válaszolónak igaza van. Légy türelmes.

2015. nov. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A hcg 2-3 naponta termelodik. Ha a szombati halvany, akkor a hetfoi sem feltetlenul szemet kiveroen eros. Egyebkent latszik a 2.linken is a 2 teszten a 2.csik. mindketton. Ha nem birod ki(en nem birnam) akkor holnap reggel tesztelj ujra,de 2-3 nap mulva mutatni fogja a tutit. Egyebkent 3-bol 3 halvany pozi(talan a 2.linken a legutlson nem annyira latni) igy valami elindult ez biztos. De hogy a kerdesedre is valaszoljak. A reggeli tesztjeidbol az elso nekem ugyanolyan mint a szombat delutani. Igy nem mondanam halvanyabbnak,bar teny hogy a legalson nem nagyon latszik.. ott van csak nagyon nagyitoval kell nezni.
2015. nov. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Az lepett meg,hogy a szombat délutáni és a ma reggeli alsó teszt ugyanaz a fajta,mégis mást mutat.
2015. nov. 16. 21:09
 6/11 A kérdező kommentje:

Ma(szerda) hajnali tesztem(25-ös x-epil): [link]

Ez azért már sokkal szebb,ugye?

2015. nov. 18. 07:39
 7/11 anonim ***** válasza:
Sokkal sokkal :) Gratulalok!!!! :)
2015. nov. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen!:-) szerintem minden rendben van gratulálok!!
2015. nov. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Szerdán megyek ultrahangra,kíváncsi vagyok! ❤
2015. nov. 20. 21:36
 10/11 anonim ***** válasza:
Sok sikert! Ez nagyon izgalmas időszak:-))
2015. nov. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!