Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés után fentmarad a hő?...

Peteérés után fentmarad a hő? Mikor esik vissza?

Figyelt kérdés
Bocsi a buta kérdésért,de mostanában kezdtem el hőt mérni és még vannak tisztázatlan kérdések bennem.
2015. nov. 21. 10:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Menzeszkor esik vissza. Valakinek aznap, mikor megjön, valakinek pár nappal később.
2015. nov. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Még kérdezhetek annyit,hogy kb mennyit esik vissza? Mi a "normál"? Gondolom mindenkinél más,de talán van egy közeli érték.
2015. nov. 21. 10:30
 3/8 mandiga ***** válasza:

Szerintem elég sokat, nekem legalább is.


Itt a görbém, ezen láthatod. Valakinek szép lassan megy vissza, valakinek meg vissza zuhan.


[link]

2015. nov. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépeen :))))
2015. nov. 21. 12:14
 5/8 A kérdező kommentje:
Bocsi,nem tudok elmenni mellette. Hogy-hogy ilyen sokáig pozitív volt az ovu teszted?
2015. nov. 21. 12:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Az alaphőre esik vissza. Az alaphő ált. 36-36,5 fok között van, de egyénenként elég eltérő lehet.
2015. nov. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 mandiga ***** válasza:
Nem tudom miért pozitív. 15-ös David. Most rendelek 20-ast, mert már kiborulok teljesen. 42. napon járok, 25 naposak a ciklusaim. Most pár napja 3 napig nem volt pozi az ovutesztem, ma megint az. Hcg teszt negatív. Nem tudom mi van velem. Voltam pénteken dokinál, csinált hüvelyi ultrahangot, annyi van csak a papiromon, hogy endometrium 5 mm, ép ov. Okosabb nem lettem. Ha nem jön meg még pár napig, akkor megyek magán dokihoz. Sztk-ban voltam.
2015. nov. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 mandiga ***** válasza:

Mai teszt:


[link]

2015. nov. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!