Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Most hétvégén lefeküdtem a barátommal párszor,de kivételesen gumi nélkül mert kicsit meg akarta ízlelni h milyen is nélküle, eddig nem volt menzeszem hormonális bajok miatt, multhonapba megjött, mert fogytam és a hormonok ezért cáltoztak stb, és ugye ma meg megjötg, bar nem szamitottam ra, mert az elozot betudtam egy veletlen menzesznek, na szoval az elovaladekba is van sperma ugye... Tegnap is voltunk eggyütt este és most tunt fel h megvan (nagyon gyenge vérzésem van, Nehéz észrevenni, talan tegnap is megvolt mar) és nagy az esélye h teherbe eshetek?

2015. nov. 22. 14:43
 1/2 anonim válasza:

mert fogytál... eddig annyira kövér voltál h megszűnt a menstruációd?:D

hát a menstruáció utójele annak, hogy volt peteérésed...ha peteérésed van természetesen lehetsz terhes.. nem kell iq bajnoknak lenni ehhez

2015. nov. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem, a tesztoszteron szintem alapbol magasabb mint aminek kéne lennie, a női meg alsó határon van, nemvagyok fúúú de kövér, de leadtam 7 kilót, ami miatt kevesebb lett a "férfi hormon" ( ami amúgy a zsírsejtekben van) és ezért beindult, meg elötte, gyógyszerrel is kezeltek mert cystam van a méhembe, és a gyogyszer szinten meghozta a menzeszt, és utána kihagyott, majd fogytam és lett :D
2015. nov. 22. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!