Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

7 nap reggel és este minden nap szexeltünk a barátommal meg szakitásos védekezéssel? Mindig időben ki vette...

Mostanában meg elég sok ételt kívánok és gyakran kell pisilnem

De nem tudom, hogy ez a megfázás miatt lenne e. Mi a véleményetek?

Ez az egész kB egy hete volt, a menszeszemig még van 3 hét...

Mikor jelentkeznének a terhességi tünetek, ha netalán az lennék?

Szagokra nem vagyok érzékeny, hányingerem nincs. A mellem se változott.

19/L


2015. nov. 22. 15:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

1 hónap után (kb) jelentkeznek az első tünetek.


A megszakításos az nem védekezés, az orosz rulett.

Ha annyira gyökerek vagytok, hogy nem ismeritek a gumit vagy a tablettát (vagy a többi opciót) akkor ne dugjatok, mert már így is rengeteg gyökér van rajtatok kívül is.

2015. nov. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehetsz! Pláne ha megszakítással "védekeztek"
2015. nov. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igazából nem zavarna ha az lennék, csak érdekelt, hogy ebben az esetben lehetek e terhes. Akkor a megfogantatástól 1 hónap múlva jelentkeznek a tünetek?
2015. nov. 22. 15:45
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Magadtól nem tudsz rákeresni ezekre, de attól a gyerek még jöhetne, nem? Miből tartanád el? Egy kislány vagy még te is, gyerek meg ne szüljön gyereket, mert csak tönkreteszi annak az életét.
2015. nov. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nem zavarna?!?? EGY IDÕSEK VAGYUNK BASSZUS! Iskola,egyetem, munka ilyesmi nem érdekel?! Hogy fogsz ilyen mentalitással felnevelni egy gyereket!? Legyen már eszed! Lehetsz terhes mert a megszakításos nem védekezés, De Isten adja, hogy te ne szaporodj míg nem nõ be a fejed lágya!
2015. nov. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Most komolyan kinek mi köze az van az anyagi helyezhethez?! Ez az oldal azért van, hogy kérdést tegyünk fel.

Kedves utolsó, ha terhes lennék el tudnám tartani.

2015. nov. 22. 15:51
 7/9 A kérdező kommentje:
Másrészt utána néztem már interneten, ide azért írtam mert 3 hét sok idő és kíváncsi más véleményére
2015. nov. 22. 15:52
 8/9 anonim válasza:

Gyerek mellett az első fél évben szinte biztosan nem lesz szex... úgyhogy húzzatok bele, és gyűrjétek a lepedőt serényen... lehetőleg megszakításos "védekezéssel". Csak, hogy biztos legyen.

A válaszom szarkazmus nélkül: Igen, lehetsz.

2015. nov. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Másod éves vagyok az egyetemen levelezőn, a barátommal egy helyen dolgozunk.

Minket nem zavarna, ha jönne kicsi.

Igazából mióta együtt vagyunk, csak most alkalmaztuk ezt módszert, ezért is vagyok kíváncsi...

2015. nov. 22. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!