Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esely arra hogy...

Mennyi az esely arra hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
A baratommal tegnap lefekudtem de elszakadt a gumi korulbelul 2percen belul.Ezt akkor vettuk eszre mikor pozt akartunk valtani.Nem elvezett el egyikunk se,nagyon az elejen voltunk az aktusnak.Ahogy eszrevettuk nem folytattuk tovabb en pedig elmengtem furdeni.Kb 2-3nap mulva kell hogy megjojjon.A tortentek ota eleg suaraz vagyok es kicsit faj a hasam.Lehetek terhes?(alhasi fajas szerintem a mely behatolas miatt van)

2015. nov. 22. 19:54
 1/7 anonim válasza:
50 - 50 % az esély. Vagy igen, vagy nem.
2015. nov. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Az esély.megvan de nagyon minimális.
2015. nov. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon remelem hogy nem.. 25-26.a kornyeken kellene hogy megjojjon
2015. nov. 22. 20:21
 4/7 anonim válasza:
Eseményutániért nem tudtok menni?
2015. nov. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
16vagyok :( es nem akarom hogy a szuleim megtudjak
2015. nov. 22. 21:16
 6/7 anonim válasza:
Hát kár lenne csak ezért bevállalni a gyereket. Inkább a szexet tudják meg mint a gyereket. Egy 16 éves már bátran élhet szexuális életet. Ezt el kell fogadniuk.
2015. nov. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nagyon kevés az esélye.
2015. nov. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!