Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ovulációt érezhettem meg?

Az ovulációt érezhettem meg?

Figyelt kérdés

Július óta nem szedem a gyógyszert, előtte éveken át.

Azóta nem is védekezünk, mert szeretnénk babát.

A legutóbb kb 10 nappal ezelőtt jött meg, de csak nagyon kevés és nagyon rövid ideig is volt meg. Viszont a menszesz előtti görcsök megvoltak nagyon is. Tegnap reggeltől éreztem, hogy nagyon furcsa, mint máskor mensi előtt, úgy fájt az alhasam. De ugyea ciklus közepén vagyok kb, és nem a végén. Esetleg a peteérést, ovulációt érezhettem tegnap?


Együtt is voltunk a férjemmel, hátha...


Valaki érzett hasonlót ciklus közepe táján? Neki mi volt?

Eddig ha nem a mensi miatt éreztem ilyet, azt hittem, felfáztam, de rájöttem, hogy felfázás nem lehet.



2015. nov. 23. 08:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer felfázáskor volt ilyen érzésem peteéréskor (véletlenül esett egybe), de az estére eszkalálódott, ügyeletre kellett rohanni antibiotikumért.


Érdemes lenne egyébként egy pár darabos ovutesztet venned (DM-ben nem kerül sokba pl.) és a következő hónapban tesztelni azzal. Én évekig azt hittem, hogy a sárgás folyás jelzi a peteérésemet, és a teszttől kiderült, hogy az utána van 2 nappal, és a peteérésem 12. napon van, még jó, hogy nem abból kiindulva próbálkoztunk.:)


Nyilván bármi lehet, amit érzel, peteérés is, nekem a megfogant hónapban a menzesz előtt 4 nappal volt egy durva hasgörcsös estém, és baba volt.


24 hkm

2015. nov. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Felfázást azért zárom ki most, mert kamszkorom óta elég sokszor fel szoktam fázni, és az valahogy teljesen más érzés, mint ez, pontosan megfogalmazni a különbségeket elég nehéz.


A legutóbbi menszesz is nagyon fura volt, kb anniyra görcsöltem, h nem tudtam munkába se menni, és hányingerem is volt, ami eddig nem volt jellemző. 13-án végig szenvdtem, míg este "megjött", de már másnap is csak 1-2 csöpp volt. Még ezelőtt teszteltem, kb 10-én, negatív lett :(


16-án, és 21-én reggel is együtt voltunk, munka miatt sajnos most többször nem. Erre 22-én, tegnap, vasárnap megint nagyon fájt az alhasam, gyakori vizelési inger, de hát megjönni nem jöhet még meg. Tegnap is együtt voltunk, mert eszembe jutott, hogy talán pont most kellene (igazából csak megérzés, vagy sugallat volt).

Ma is érzem, hogy kicsit más az alhasam, de már nem fájó, görcsölő, csak fura.

Szóval kicsit tanácstalan vagyok, hogy mi lehet ez.

2015. nov. 23. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!