Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SEGíTSÉG! Csütörtökön kaptam...

SEGíTSÉG! Csütörtökön kaptam meg a tüszőrepesztő injekciót. De valami nem stimmel! Mi lehet ez? Mitől vérezhetek? Részletek lentebb!

Figyelt kérdés

Pénteken és szombaton ahogy az megvan írva, az ovuteszt + lett, tettük is a párommal a "dolgunkat".

De már tegnap az együtt lét alatt éreztem h fáj a hasam. Ma reggel pedig a WCpapiron vér volt és a wcben is egy csepp!!! Gondolom a baba már biztos nem sikerült megint,:( de mitől vérzek? Nagyon megvagyok ijedve!


2010. márc. 21. 07:09
 1/2 nini24 ***** válasza:

Szia!


Nem lehet, hogy az ovulációd jelentkezik pár csepp vérzéssel? Nem ritka, hogy peteéréskor pár csepp vér távozik! Sztem ez lehetett az oka! Nyugodj meg, ettől még bőven van esély a babára! :) Sok sikert! És jelentkezz 2 hét múlva az eredménnyel! :)

2010. márc. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én is gondoltam erre. De nem tudom...

Remélem hogy csak ez az oka!

Tegyuk fel, hogy igen, akkor nem ártana ma is együtt lennünk.Igaz? Remélem nem dolgozik a párom ma este! :)

2010. márc. 21. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!