Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A TSH-m 3,75. Úgy tudom ez...

A TSH-m 3,75. Úgy tudom ez még benne van a referencia tartományba. De esetleg lehet köze a 3 sikertelen lombikomhoz? Nem tapadnak meg az embriók.

Figyelt kérdés
2010. márc. 21. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt szokták mondani hogy minnél közelebb van az 1-hez a TSH annál nagyobb az esélye annak h összejön a baba,hogy megis marad és hogy egészséges lesz-e.

Személy szerint nekem tavaly márciusban 8 felett volt a TSH-m egy rutinvérvételen(de uh. szerint semmi baj nem volt) és júliusban már teherbe estem:-)


Sok sikert!

37 hetes kismama

2010. márc. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem most derült i, hogy a TSH-m 3,95 (más okból vettek vért) . Mi 9 hónapja próbálkozunk sikertelenül és a nőgyógyászom azt mondta, hogy nem kizárt, h ezért nem estem teherbe. Ha jól tudom 1-2 közt kell lenni ennek az értéknek. Amúgy a referenciatartomány felső határa, labor függően 4 és 4,2.Neked mondtak rá valamit?
2010. márc. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A meddőségin azt mondta a dokim hogy a háziorvossal irassak rá gyógyszert.A házidoki meg elhajtott és azt mondta hogy ez még jó érték,nem kell rá gyógyszer.Most megcsinálom mégegyszer a TSH vizsgálatot,és majd utánna kitalálom mi lesz,mert a dokik semmit nem csinálnak.Mindent nekem kell intézni.
2010. márc. 23. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!