Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Szóval ultrahangon vizsgált, azt mondta minden rendben van, mondtam, hogy babatervezésen vagyunk és a peteérésre utaló szurkálásokat mindig csak a jobb oldalon érzem. Azt mondta ez furcsa, mert a sárgatest a bal oldalon van. Tehát ha bal oldalon volt az ovu akkor én mit érzek mindig a jobb oldalon? Van ötletetek? Sajna zavaromban nem kérdeztem rá, hogy mitől lehet ez.

2015. nov. 26. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak tippelek..lehet hogy a jobb oldali petefeszekben is vannak eresben tuszok es azt erzed . Jobb otletem nincs :(
2015. nov. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne aggodj, én pl csak bal oldalon érzem mindig a fását, kb 10 éve utóbbi 2 hónapban érzem jobb oldalt amióta E vitamint szedek.
2015. nov. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nem azért aggódom, hogy csak jobb oldalt érzem, hanem,hogy az orvos szerint bal oldalon volt ovulációm, mert ott látta a sárgatestet. Bal oldalon nem éreztem semmit sem most sem régebben. Mit okozhatja még ezt a szurkáló érzést? Most is érzem, pedig a ciklus második felében járok már bőven.
2015. nov. 27. 13:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!