Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Felelőtlenül belélegeztem a...

Discovery00 kérdése:

Felelőtlenül belélegeztem a takarítószert, Árthattam vele babámnak?

Figyelt kérdés

Ma lett pozitív a tesztem.

Kb 1 hete takarítottam és annyira nem figyeltem oda, h zárva van az ablak, hogy csak akkor vettem észre nincs valami rendben mikor szédültem...

Tudom felelőtlenség volt ez, akkor még nem tudtam,h várandós vagyok. Árthattam ezzel a babának? Flóraszept fürdő volt amit belélegeztem, és nem volt rajtam gumikesztyű sem.


2015. nov. 27. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz, csak legközelebb már figyelj rá, hogy nyiss ablakot.
2015. nov. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mi baja lenne?
2015. nov. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak azért paráztam be, mert miután végeztem a takarítással megszédültem é kapart a torkom és hát félek,h a baba véráramába is bele került a vegyszer :/
2015. nov. 27. 19:32
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

Igazán lazíthatnál egy kicsit, mert kint az utcán is belélegzed az autók kipufogózát. Mi lesz veled? Szerinted más terhes nők nem szoktak takarítani?

Bár azért egy gumikesztyű nem árt, és nem a baba miatt, hanem a kezed miatt...

2015. nov. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha ma teszteltél pozit,egy hete még be sem volt ágyazódva, sejtcsomóként úszott lefelé a méhed felé, semmi köze nem volt a vérkeringésedhez. Nyugi. :)
2015. nov. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gondolom a következő 8 hónapban is fogsz takarítani, szóval nyugi :)
2015. nov. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!