Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kedves Sasszemű korántesztelők...

Kedves Sasszemű korántesztelők! Láttok valami bíztatót? 12. DPO

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Csak ilyen gagyi vaterás tesztem van itthon, de amint elvittem a gyereket az oviba irány a dm.


2015. nov. 30. 06:51
 1/9 vnebrigi ***** válasza:
Talán mintha lenne ott valami. Besötétítettem, de úgy sem látni túl sok minden. 2 nap múlva ismételj megint, addigra duplázódik a hcg és látható lesz már. Vagy pedig Rossmann-os facelle tesztet vegyél, hátha az jobban mutatja. Ugyan 25-ös, de nagyon érzékeny a reagense. Drukkolok!
2015. nov. 30. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem full negatív..
2015. nov. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sajnos szerintem is :(
2015. nov. 30. 07:27
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem
2015. nov. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

En nem latok semmit, de ez nem jelenti azt, hogy nincs is. 50-50%.

De en ezzel a teszttel nem is vagyok kibekulve. Nekem is lett napokkal mensi elotti halvany pozitiv tesztem (masik fajta). Nem is jott meg, ezert batran teszteltem ujra ilyennel es olyan halvany lett, hogy alig latszott. Szoval en szemely szerint ezzel a teszttel nem tesztelnek koran.

Drukkolok!

2015. nov. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez egy tökéletes negatív teszt
2015. nov. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sajnos en is negativnak latom😔
2015. nov. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A kép alapján én nem látok semmit, de nehéz jó fotót csinálni szerintem a tesztről. Élőben sötétebb?
2015. nov. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Negatívnak látom.
2015. nov. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!