Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja Dec.9 körül?...

Ki nem várja Dec.9 körül? Izgulunk együtt?

Figyelt kérdés

Decemberben lesz 8 hónapja, hogy próbálkozunk. Nemrég volt egy vetélésem, de az is csak Clostival sikerült. Ebben a hónapban nem kaptam Clostit, de 7.-én megyek hormonsort csináltatni, ovu után egy héttel.

28.-án volt pozitív az ovutesztem, 1 dpo van ma.

Ti hogy álltok? Hányadik ciklusotok? Hogy viselitek lelkileg, amikor már sorozatosan minden hónapban csak csalódás van? Én nagyon rosszul viselem, nagyon várjuk már a babánk.


2015. nov. 30. 17:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Nagyon drukkolok!dec 6-ra nem varom!8 dpon vok.ma meg tegnap volt par csepp ver meh ilyen erezet!
2015. nov. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Szia. Én dec 8ra nem vátom.csatlakozom hozzátok! Most vagyok 8-9 dpon. Korán volt ovum.nálunk ez a 4ik hónap.előző hónapbam volt két pozi tesztem 5 napot késett is utána megjött.. most a hőm ismét fent van mert én azt is mérem :)remélem most sikeresebb hónapunk lesz! :)
2015. nov. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Nekem dec.7. a nemvárt napja. Ma azt hittem meghalok, annyira fáj a derekam és szúrkál a petefészkem. Többször kell pisilni, hőm összevissza. Hát nem tudom....
2015. nov. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is ma vagyok az első ovu utáni napon, december 13-ra nem várom. Ez a 14. Próbálkozós hónapunk, és az első clostis. Kíváncsi leszek, bár reményeim már nem nagyon vannak, eleget csalódtam már, lesz ami lesz alapon vagyok.. 😀 Kistesó lenne, van egy két éves Kisfiam ☺ Én is megyek hormonsori vérvételre. ☺
2015. nov. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
jujjj de izgalmas!!! akkor 6,7,8,9,13 napján mindenképp írjunk ide:D amugy a derékleszakadás nálam is van! nem értem ilyen nekem csak mensi előtt szokott lenni. meg ezek a véres erezetek szerintetek normális? kevés volt de akkor is!!!! 1. voltam
2015. nov. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Én holnapra nem várom.Reggel tesztelek.

Tüneteim jó pár van.De nem tudom mi lesz.Megy a drukk mindenkinek.

2015. nov. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Én is dec 13-ra nem várom. Nov 28-án volt pozitív az ovu tesztem. 5. hónap :(
2015. nov. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
En december 4-re nem varom, bar nincsenek tuneteim....ugyhogy nem tudok nagyon remenykedni. De mindenkinek pozitiv teszteket! :)
2015. dec. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Én Dec. 6-7re nem várom.Ez még csak az elsö hónapunk,nem sok reményt fűzök hozzá,de azért reménykedek egy kicsit :)
2015. dec. 1. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

[link]


Múlt héten kellett volna mennem a 21-23. napi vérvételre,de hánytam,ment a hasam,úgyhogy nem tudtam elmenni! Ezek után teljesen más jellegű vérvételre megyek hamarosan! ☺

2 napos késésnél ma reggeli teszt!

Fel a fejjel,szurkolok mindenkinek!!!

2015. dec. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!