Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menzesz előtti együttlétből...

EscafLowen kérdése:

Menzesz előtti együttlétből probléma?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy a menzeszem előtt 4 nappal lefeküdtem a párommal. Megszakításos szeretkezés körülbelül 5 percig tartott, nem ment el bennem.

A menzeszem viszont 2 nappal előbb érkezett, és a szokottól eltérően nem volt annyira görcsös, de a vérzés jelenleg a harmadik napomon is normális.

Mindezek ellenére, lehet-e esetleg terhességi probléma a fentebb említett 5 perces aktusból?



2015. nov. 30. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. nov. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem valószínű.

De én ezt sem javaslom a jövőben, amennyiben nem szeretnétek gyereket még.

2015. nov. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha abban az 5 percben történt valami (nincs rá sok esély, de volt már rá példa), mert ugye előváladékban is lehet spermium, akkor annak napok kellenek, míg beágyazódik. Szóval ez a menzeszed egyáltalán nem mérvadó. Ha a kővetkező is megjön rendesen, akkor megnyugodhatsz, vagy csinálj aktus után 2 héttel egy tesztet.
2015. nov. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én így estem teherbe. Esemény utáni tabit javaslok. 3-om napig az esemény után beveheted, ha szerencsés vagy nem lettél terhes.
2015. dec. 1. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az esemény utáni tabletta már régen tárgytalan. Az együttlét 6 nappal ezelőtt volt. És az aktus utáni 3. napon jött meg a menzeszem.
2015. dec. 1. 16:58
 6/6 A kérdező kommentje:

Az utolsó válaszolótól kérdezném. Hogy neked a menzeszed akkor milyen volt? Rövid, kb. 3 napos, kevés vérrel, vagy rendesen 5-6 napos, normális mennyiségű vérrel.

Mert olvastam már rengeteg fórumon, hogy aki így járt, annak a menzesze terhesség esetében 2-3 napig tartott, és vagy barnázás volt, vagy csak kevesebb mennyiségű vér.

2015. dec. 1. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!