Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe eshettem, és ezek már...

Teherbe eshettem, és ezek már a rosszullétek?

Figyelt kérdés

November 19-én kiszakadt az óvszer, pár percig nem vettük észre, de a párom nem élvezett el. Másnap megjött a menzeszem, ezért az orvos azt mondta, nem kell esemény utáni.


Tegnap óta szörnyű hányingerem van, émelygek az ételektől. Különben most kezdett el peteérés-szerű folyásom is lenni.


Lehetséges, hogy teherbe estem?


2015. dec. 1. 10:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem. Ovulációs tüneteket érzel plusz beképzeled az óvszer miatt a terhességre a tüneteket..de am se ment el a megfelelő helyen akkor meg ne parázz.
2015. dec. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tesztelj egy hét múlva.
2015. dec. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Próbálok nem idegeskedni, de azért félek kicsit... Több évig szedtem tablettát, ez volt az első együttlét óvszerrel. Tablettát augusztusban hagytam abba..


Abban bízok, hogy szoktam érezni a peteérést, és csak pár perc volt, menzesz előtt közvetlen... Pontosabban délután történt, reggel már megjött (illetve aznap is volt egy kevés barnás vérzés..)

2015. dec. 1. 10:47
 4/11 A kérdező kommentje:
Hasam is megy, görcsöl, remélem csak beteg vagyok
2015. dec. 1. 10:48
 5/11 anonim ***** válasza:

Úgy írod a kérdést, mintha a rosszullétből állapítanák meg a terhességet.

És ha te egyáltalán nem produkálsz majd tünetet?

Könnyű beképzelni a "papírforma szerinti" tünet alapján a terhességet.


Nekem csak a kimaradt menzesz jelezte a terhességet, később sem volt semmi, imádtam, végig jól voltam.

Viszont amikor kicsi volt a fiam, annyira rettegtem, hogy megint terhes leszek, hogy szinte minden tünetet produkáltam, és szentül hittem, hogy terhes vagyok. Pedig nem.

SZóval ne alapozz a tünetekre.

Tesztelj, az biztosabb, ha időben van elkészítve.

2015. dec. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

2. vagyok.


Nekem is megy a hasam, rossz a gyomrom, fáj a derekam. Nem vagyok terhes.

2015. dec. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy az a biztos, de még ki se mutatná...


Mikor teszteljek, hogy tuti legyen? Szerintetek mekkora esélyem van a babára? Nagyon nem hiányzott ez most, úgyhogy abortusz lesz a vége, ha mégis sikerült.. :((

2015. dec. 1. 11:05
 8/11 anonim ***** válasza:
Semennyire nem esélyes...akkor tesztelj ha a következő menzesz elmarad. Nem hülyeségböl nem adott a doki se semmit...
2015. dec. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A stressztől is rosszul lehetsz. Hétfőn tesztelj.
2015. dec. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Hasam is megy, görcsöl.."


Hányás-hasmenés vírus? Már benne van a levegőben, az egész családon végigment, engem 3 napra teljesen ledöntött a lábamról.


+ a hasmenés nem a terhesség tünete

2015. dec. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!