Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Combtő ês hátfájdalom...

Combtő ês hátfájdalom jelentheti valaminek a kezdetét? 13. dpon.

Figyelt kérdés
2015. dec. 1. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
nem.
2015. dec. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Na és mitől fájna a hátad? Húzná a baba súlya? És a combtöved? Nyomja a baba az idegeket? Kérlek, gondolkodj már..Lehet, hogy sikeres lesz a hónapod de azért minden hülyeséget ne tudj be terhestünetnek.
2015. dec. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Derekam... bocsánat.
2015. dec. 1. 19:19
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha vetélésre gondolsz, nekem előtte pár nappal amolyan "leszakad" a derekam érzés volt hátközépbe sugárzott, ezután jelentkezett a vérzés. Combnál nem éreztem ilyet.

Én nem mondanám erre azt, hogy jelent valamit, de ha sokáig tart (nekem napokig volt), megér egy telefont az orvosnak.

Én akkor szinte biztos voltam benne, hogy a sok tennivaló miatt fáj, semmi rosszra nem gondoltam.

2015. dec. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Keresztcsonti fájdalmaim estére most vannak de a baba jól van. Ez lemaradt. 16 hkm
2015. dec. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4 hónapja ugyanez volt a bajom. Csak flektorral bírtam elviselni a fájdalmat,akkor elment a baba. Ki is maradt a menstruációm 1 hónapot. Félek,hogy most ugyanezért fáj.. hívtam ma a dokit,elmondtam mi a félelmem,aztmondta várjak 2 napot még de ő jobban hajlik rá hogy a menstuációm fog megjönni azért fáj.
2015. dec. 1. 19:36
 7/7 anonim ***** válasza:

Közben bocsánat én dpot nem is vettem figyelembe azt hittem 13 hetes vagy.

Azt viszont nem tudom ilyen jellegű tünetek okozhatnak e hasonlót. Jobb erre ha orvos válaszol.

2015. dec. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!