Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátnőmnek 2 nappal azutan...

A barátnőmnek 2 nappal azutan miutan elmult a mensije odadorzsoltem es lehet picit elovaladekos lett. Utanna megujjaztam a kezem nemvolt olyan de lehet hogy a nemiszerve igen. Igaz igy nemlehet terhes? Kerlek normalis valaszokat adjatok Nagyon felek.

Figyelt kérdés
2015. dec. 2. 06:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Normális választ vársz, pedig sem a kérdésed, de te magad sem vagy normális láthatóan.

Ne dörzsöld oda, vagy húzz rá gumit, ha ennyire f*sol, aztán meg van oldva. Előre gondold végig, mit művelsz, ne utólag félj.

Legközelebb arra kérdezz rá, légyszi, ha a barátnőd lenyeli, majd kipisili, és a wc papírral megtörli magát lent, a pisiből a spermiumok felszöknek-e a méhbe... Jézusom.

2015. dec. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor rzt vegyem ugy,hogy nem lehet baj?
2015. dec. 2. 07:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet baj,ha rendesen védekezel...
2015. dec. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De ettol lehet terhes?amit fenn irtam.
2015. dec. 2. 09:50
 5/6 sanett61 válasza:

Eszestojás! miért ne lehetne terhes?

Szerinted ha ment előváladék abban nincsenek spermiumok?

Ahelyett hogy odadörzsöltél neki építőkockázhattál is volna!

Csak azt nem értem miért csinálod ha nem tudod mit és hogyan kell.


Amúgy egy kérdés: Honnan tudod hogy az ujjad nem volt olyan???????

2015. dec. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mert nem ertem vele az elovaladekomhoz.Attol felek,hogy a nemiszerve volt olyan es onnan vittem be ujjam.Es ha nincs termekeny idoszakban(menszije utan 2.nap)akkor nemlehet baj nem?
2015. dec. 2. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!