Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális ha az ébredési hőm...

Normális ha az ébredési hőm 36. 0 és a délutáni 37.2? Lehet ekkora eltérés, vagy valamit rosszul csinálok?

Figyelt kérdés
1 hete kezdtem mérni az ébredési hőmet mindig kb 8 fele reggel nyelv alatt. Egyébként a 13.dpo napon tartok,azért mérem hogy hozzászokjak és ne felejtsem el az egész hónapomnál. Délután csak kiváncsiságból mérem. Tudom h a délutáni hő magasabb,na de ennyire? 4 napja ez van. Nem érzem,hogy beteg lennék.
2015. dec. 2. 14:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne merd delutan..:/ Minek?? Semmit nem jelent az a ho csak bekavarsz magadnak. 13.dpon 36 az nagyon keves :( Valamit nem jol csinalsz! Milyen homerod van?
2015. dec. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Napközben eszel, mozogsz, tevékenykedsz. Nem véletlenül ébredési hőnek nevezik és az számít. ☺
2015. dec. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen azt tudom,hogy az számít :) Csak kiváncsiságból mértem és kérdeztem is. Gondolom 36-al nincs esély a terhességre bár nem tudom mennyi lehet az alaphőm mert most ugye pé után vagyok. Csak olyan furi,mert nem gondolom,hogy hőemelkedésem szokott lenni bár régen ha lázasnak éreztem magam,hónaljban mértem.


Úgy csinálom,hogy éjszaka a párnám alatt van a lázmérő. Digitális. Egyébként én annyira nagyon fázós vagyok... Lehet ,hogy pont ezért mert alacsony az alaphőm?

2015. dec. 2. 14:19
 4/10 anonim ***** válasza:
Az elmúlt 1 hét alatt mennyiket mértél? Vezetsz valahol hőgörbét?
2015. dec. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hány percig szoktad mérni a hődet?
2015. dec. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Görbét még nem,de menzeszkor elkezdem. 36-36.1 volt 6 napig. Az első nap volt 36.6 de akkor fél 10kor keltem. Nem tudom számít-e.


Különben a digitális mérőm nem mér perceket. Kb fél perc és csipog.

2015. dec. 2. 14:39
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyszeru..ha elkezded merni megnezed az orat es minimum 3percig merj csipogastol fuggetlenul digitalissal is igy kell :)
2015. dec. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A 1/2 10-kor mért érték nem számít.

Nem csipogásig kell mérni. Nekem minden nap 5 percig van bent a hőmérő, ugyanabban az időben. Ha hiteles és értékelhető hőgörbét akarsz kapni, ezt a pár alapszabályt érdemes betartani.

Tapasztalatból mondom. (kisebb-nagyobb kihagyásokkal 12 éve művelem)

2015. dec. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Úú kösziii;) így fogom csinálni.
2015. dec. 2. 15:15
 10/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok. En is mérek hőt! Mindig ébredés után nyelv alatt.(ágyban,mivel a mozgás emeli a hőt) Csipogás után még 5 percet hagyom bent! Így kapom meg a valós eredményt. Mindig egy időben ha van rá mód. Délután tényleg felesleges merni mivel semmit sem jelent.
2015. dec. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!