Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? ( SOS)

Lehetek terhes? ( SOS)

Figyelt kérdés
Három napja kivertem a barátomnak és a spermaja eleg kozel volt a huvelyemhez es nem tudom, hogy került-e belole a huvelyembe..ma viszont nagyon görcsölt a hasam es egy keves barnás folyasom is volt, de ez elméletileg lehet hasonló a terhesség elso tuneteihez(?), viszont nem tudom, hogy ezek a tünetek mikor jelentkeznek.

2015. dec. 2. 16:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem volt benned a cerka?

Akkor nem valószínű.

2015. dec. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
1-2 Hét után -.-
2015. dec. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha késne a mensi, azért vegyél egy tesztet...

38F

2015. dec. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De idoben Oke a menstruaciom es ne nézzetek hulyenek, azert kerdezem, mert nem tudom:D
2015. dec. 2. 16:39
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha nem tette be, nehezen tud bejutni a sperma a puncidba úgy, hogy még esetleg a petefészekhez is eljusson. Szerintem esélytelen.

Amennyiben az utolsó mensi után történt, várj a következőig. Ha nem késne, akkor kezdj aggódni, vegyél tesztet. Ha előtte volt, akkor mint írtad nem volt késés, így nyugi.

Azonban csak úgy mellesleg mondom, hogy olyan is megesik néha, hogy állapotos a lány, mégis van menstruációja.

A teszt már pár nap után eléggé megbízható, talán nem árthat a megnyugvásod miatt venni egyet mindentől függetlenül is.


Szerintem inkább óvatosabban verd máskor, és hát bocs, de ma már talán nem gáz mondani, hogy a szopást nem véletlenül találták ki... :)))

38F

2015. dec. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bocs, elírtam. Ha késne, akkor kezdj aggódni, vegyél tesztet... stb.
2015. dec. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
kizárt
2015. dec. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 László Próféta válasza:

Tudod mit.

Csináljátok minden egyes nap óvszer nélkül és amikor teherbe esel akkor biztosan fogod tudni.

2015. dec. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérem szomorúan olvasom hogy ilyesmi előfordulhat akkor amikor ma olyan gazdag a skâlaja a nemkivànt terhessèg tervszerű kivitelezèsènek mert igen is nem közhely az itt megemlített problèma a mai társadalomban amikor hasonló szituàcióban nàllunk pontosan ezèrt hogy ez ne forduljon elő amikor párzunk - szalonkèpesen HI MI HU MI zunk (dugunk ) akkor mielőtt bekövetkezik az orgazmus a férfi rèszèröl akkor azonnal íziben kivesszük a ferfinemiszervèt a hüvejböl majd àthelyezzük a fiatalasszony szàjàba hogy ott törtènjen meg az evakulàció az èlvezès hogy elkerüljük a nemkivànt terhessèg meglepetèsszerü adódàsàt amivel megszakitjuk a magömlès ilyen irànyú nemkivànt szituàciójàhoz vezető problèmàkat! Tovàbbà a minden cseppèrt kàr akció rèszesei is vagyunk mert nem vesz kàrba sem a gazdag protein ès sok vitamin gazdag soermium amit a kèsöbbiekben a fiatal asszony szervezete is fel tud dolgozni szájon keresztül bejut a a szervezetbe. Ez is egy praktikus módja a nem kivànt terhessèggel a mai európàban levő társadalmi helyzetben amikor tervszerűen kell családtervezèst alkalmazni. A tovàbbiakban javaslom nektek is az oràlis kielègitès sokoldalú gazdag fantàzia dús lehetösègèt a nemkivànt terhessèg adta szèleskörü skàlàjànak ami termèszetessen kölcsönös lehet mindkèt rèszröl amit a nemzetközi nyelvészetben 69 nek neveznek mondjuk franciàzàs címszó alatt lehet behelyettesíteni a megnevezèst!
2015. dec. 13. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9-es!

Az aktus ejakuláció előtti megszakítása az egyik legrosszabb hatékonysággal rendelkező védekezési módszer. Valóban kevesebb spermium juthat a hüvelybe, de közel sem lehetünk biztosak. Nem csak azért, mert esetleg előfordulhat, hogy nem veszik ki időben, hanem azért is, mert természetesen előforduló jelenség, hogy a férfi elélvezés előtt is termel némi spermiumokat is tartalmazó, főleg a húgycső síkosítására szolgáló előváladékot. Fiatal férfiaknál, akik még nagy számú erős spermiummal rendelkeznek ez is okozhat nem kívánt terhességet.

Pusztán azért írom le, hogy nehogy a fiatalok olyan módszereket alkalmazzanak fogamzásgátlásként, amelyek az egyik legrosszabb hatékonysággal működnek.

2015. dec. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!