Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció előtt 7 nappal?

Menstruáció előtt 7 nappal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mától kezdve erősebben görcsölök főleg a bal oldalon. még van 7 napom a menstruációig. Folyton a wcre rohangálok,mert teljesen olyan, mintha már megjött volna. elég fura érzés ilyennel még nem találkoztam. Nem akarok görcsösen kisbabát mert még nem voltam átjárhatóságin, az orvosok nem tudják megmondani,hogy lehet-e :) Viszont pont peteéréskor-ovulációkor együtt voltunk és nem védekezünk.Nem feltétlenül az a kérdésem,hogy "lehetek-e terhes?":) Csak véleményeket tapasztalatokat szeretnék kérdezni,hogy valaki tapasztalt -e hasonlót:) További szép napot nektek! UI. Esetleg ha mégis kiderülne majd,hogy talán baba lehet a dologban akkor persze nagyon boldog lennék!! :)
2015. dec. 4. 10:53
 1/2 anonim ***** válasza:
persze hogy lehet baba :) lehet hogy most ágyazódik be, azért görcsölsz. drukkolok! :)
2015. dec. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kedves Első válaszoló! Nagyon kedves vagy köszönöm :) Vasárnap mennem kell a dokimhoz mert amúgy is meg akar vizsgálni. Mondtam neki a görcsöket azt mondta feltétlen megnéz mert bármi lehet. Bár úgysem látna még semmit ilyenkor :)
2015. dec. 4. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!