Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az utrogestan kúpot lehet...

Az utrogestan kúpot lehet használni már az ovu után is? Meg volt az ovum majd elkezdtem verezgetni. Nagyon alacsony a progrszteronom azért kaptam a kúpot.

Figyelt kérdés
Bár itt többen azt írták h pozitív teszt után kezdték el használni de már ellehetne hogy a progreszteron termelodjon? Vagy ilyenkor nem lehet még?
2015. dec. 5. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem tüszőrepedés után kell használnom, napi 2x1-et.

Az orvosom írta fel, de én szóltam neki, hogy szeretném hamarabb használni már. Volt egy vetélésem, és egyéb okok is vannak, zokszó nélkül felírta.


Czeizelnek volt egyszer egy riportja, ami megmaradt bennem. Azt mondta benne, hogy ha csak a pozi teszt után kezdjük használni, az olyan, mintha elültetnénk egy magot a földbe, és csak két hét múlva kezdenénk locsolni. Nagyon jó példa szerintem.

2015. dec. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ! Akkor megpróbálom Én is. Hátha. ...2 éve várjuk a csodát. ..
2015. dec. 5. 11:15
 3/6 anonim ***** válasza:

Kikerestem neked a videót, nem riport, hanem a videoklinikán beszél erről:


[link]

2015. dec. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szia és szeretném megkérdezni ahogy bevetted szédültél tőle ? Ami még hozzá tartozik hogy csak szigorúan figyelt ciklusnál szabad vagy ha tényleg olyan a görbéd hogy tuti az ugrás és három napig tartja is magát....elkezdeni az utrot ugyanis ha csak azt hiszed hogy meg volt az ovud és nem tudod biztosan előfordulhat hogy el kezded szedni és a progi megakadályozza a tüszőrepedésed....szóval csak óvatosan
2015. dec. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, csak figyelt ciklusnál lehet. Én ovu tesztet használok és hőmérőzök, így tuti.


Nem szédültem sosem, de nem szájon át szedhetőt szedek, hanem hüvelykapszulát.

2015. dec. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én sem szédülök tőle. Hüvely kapszulát használok. Figyelt ciklusom van. Hőmérő + lh teszt. Elég egyértelmű volt ebben a ciklusban minden. Lh teszt + lett hő ugrott fájdalmak nyák meg volt. Rá 2 napra kezdtem el az utrot.
2015. dec. 7. 06:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!