Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mindegy hogy hogyan élvezek el?

Mindegy hogy hogyan élvezek el?

Figyelt kérdés

Az előző kérdésem az volt hogy (hogyan esek leghamarabb teherbe)

Kaptam rá nagyon jó válaszokat és azokat köszönöm!

De volt egy ember aki azt írta hogy "fontos a női orgazmus mert az segíti a spermiumokat behatolni a petesejtbe" és ezen el is gondolkodtam

Nos erre szeretnék választ kapni hogy mindegy hogy csiklóból vagy esetleg hüvelyből történik az orgazmus?



2015. dec. 7. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A megtermékenyülésnek egyáltalán nem előfeltétele az orgazmus, ezzel nem érdemes magadat stresszelni. ...már csak abból is kiindulva, hogy hány nő esett már teherbe nemi erőszak következtében. Nem gondolom, hogy lett volna orgazmusuk közben...
2015. dec. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem tök mindegy,amúgyis annak az a lényege,hogy ha pont a párod előtt élvezel el,a kis izom összehúzódások elvileg befelé terelik a spermát. de tök mindegy,az életképes úgyis beúszik magától is
2015. dec. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, nekem pl nem volt abban az aktusban orgazmusom, mégis terhes lettem. Sajnos az a hónap rossz hónap volt és keveset tudtunk együtt lenni így teljesen tudom, mikor melyik együttlétből lettem babás. Egy a lényeg, vedd lazán a dolgot, tereld a gondolatokat tervezgess mást ne a babát és jönni fog :) Nem kell róla lemondani, csak gondolj úgy rá, hogy na majd fél év múlva ott lesz addig meg foglalkozz mással :) Nálunk ez bejött :D Sok sikert!
2015. dec. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat ! :)
2015. dec. 8. 12:01




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!